Karcoolka (2005)

omfg wtf neuvěřitelná pí*ovina. Jediný ocenitelný byly ty různý úhly pohledů a co dělal někdo, když někdo jinej dělal něco jinýho:).

Mafiáni (1990)

Fakt hodně dlouho sem přemejšlela nad 4*, ale jako De Niro a Pesci...Hodně mi zkazil dojem pohled do kamery, to fakt u filmů nemám ráda, ale co. "Správňáci" byli prostě správný.

Dobrý Will Hunting (1997)

Fakt nádherný a vlastně vůbec ne Willovi, ale o lásce. Proto následující ukázka. Nemám slov, jak je to odzbrojující: "Ale nestalo se ti, že bys pohlédl na ženu, která by tě okamžitě okouzlila. Že bys poznal nějakou, která mrkne, a jsi z ní hotovej. A ty bys věděl, že Bůh ji stvořil kvůli tobě. Že ji stvořil, aby tě zachránil. Nevíš, jaké je být jejím andělem. Dát jí navždy lásku. A všechno protrpět. I rakovinu. A nevíš, co to je, bydlet v nemocničním pokoji dva měsíce, držet ji za ruku, protože doktoři ti vidí na očích, že návštěvní hodiny pro tebe neplatí. Nevíš, co je to ztráta, protože tu poznáš jen, když máš někoho radši než sám sebe. Pochybuji, že bys měl odvahu tolik milovat..."

Kouzla králů (2008) (TV film)

Petra Tenorová je fakt kóča:). Nechápu ale, proč si vybrala takový pako, který naprosto neumí hrát a co je u herce překvapivý, neumí ani mluvit. Jinak zas tak ubohý a nekoukatelný to nebylo, ale jako vánoční pohádka, na kterou se spoustu lidí těší, to zklamalo.

O bojácném Floriánkovi (1999) (TV film)

Naprosto příšernej, studiovej propadák. Nebudu se zbytečně vyjadřovat o něčem takovym...

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Jo, myslim to vážně:). Nedokážu popsat co, ale něco se mi na Tajemství talismanu fakt líbilo, vtáhlo mě to a upoutalo na celejch 105 minut. Když sem viděla Šifru mistra Leonarda poprvý, tak se mi tohle dokonce líbilo víc.

Mamma Mia! (2008)

Chvílema se dá brečet, chvílema smát, ale vesměs je to nuda zábavná jenom díky písničkám. Na texty ale děj perfektně sedí a nově ztvárněný interpretování je ocenitelný, teda až na Brosnana.

Čertův švagr (1984) (TV film)

Pohádka to byla suprová. Hlavně díky ději, jenomže převzatá od Němcový a studiová a to nikdy nemůžu překousnout.

Polární expres (2004)

Osobně taky nevěřim, teda ani na kouzlo Vánoc, ale pohádka to byla pěkná, i když místama až moc děsivá na to, že má bejt "pro děti". Škoda, že sem to viděla dabovaný, pže Toma Hankse zbožňuju. Kdykoli bylo zřejmý, co se stane a jak to skončí, ale aspoň sem pak nebyla zklamaná, kdyby to bylo jinak.