Přeludy pouště (1982)

Mám v těchto obskurních koprodukčních projektech určitou slabost. Tento film (pohádka je příliš silné slovo) se dá zkouknout bez problémů, ale producenti měli být svéprávní a na místo režiséra najmout někoho ze zkušenostmi, protože tento několik potenciálně silných scén svým mizerným vedením herců zazdí. 50%

Můj otec je šílenec (2012)

Trapná komedie, kterou překvapivě zachraňuje Vanilla Ice, kterej má nejlepší scény. 35%.

Vrak (1983)

Dobrý dobrodružný film. Herci jsou slušní, díky krátké stopáži to rychle utíká a konec je poměrně nečekaný. Já jsem spokojen. 65%

Vabank II (1984)

Oproti solidní jedničce o dost slabší. Přibylo zbytečných scén a humor je místy infantilní až trapný. Ale zase pravda, ten finální výjeb je vydařený a hudba opět perfektní. Dabing slušný. 60%

6 underground: Tajné operace (2019)

Bay je vážně debil a svou režií zničil celý film. I zde vychvalované akční scény totiž kvůli debilnímu střihu a absurdní přepálenosti nebaví. 30%

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Zas tak hrozný to není. Je to celkem výpravný, Seagal vypadá ještě obstojně a předvede se i v bitkách a akce (i když dost průměrný) je celkem dost. 50%

Rozhněvaný muž (2021)

Tenhle film je dost nadhodnocený. Za mě maximálně 65%.

Aladin (2019)

Žádná hitovka to není, ale Smith jako džin hodí několik dobrých hlášek (navíc je dost dobře nadabovanej Gondíkem). Bohužel, co se týče písní, tak tu máme jednu mírně nadprůměrnou, jednu průměrnou a ty ostatní jsou naprosto nezajímavý. 50%

Devátý život Louise Draxe (2016)

Aja na ty čtyři hvězdičky asi nikdy nedosáhne, ale tohle se mi celkem líbilo. Snad někdy seženu i Furii, abych si zkompletoval jeho filmografii. 60%

Pulgasari (1985)

Severokorejská godzilla. Je to bžunda. 50%