Rohy (2013)

V celku povedená hororová komedie a zatím nejlepší Ajův film, co jsem viděl. U některých scén jsem skoro umíral smíchem, u některých jsem byl i slušně napnutý. Bohužel, místy je to zbytečně natahovaný a tak to na tu čtvrtou hvězdičku nebude. 65% EDIT: Nakonec tu čtvrtou hvězdu dám, ale fakt o prsa. Konec je dost přepálený.

Kořist (2019)

Naprosto průměrná podívaná, která je na konci značně natahovaná. Děj je triviální a sledovat, co všechno přežijí naši hrdinové, po chvilce omrzí. Hlavně táty naší hrdinky je asi nesmrtelný, protože normální člověk by umřel po polovině jeho zranění. Třetí hvězdičku dávám za See you later, alligator v titulcích. 50%

Noci s nepřítelem (1991)

Po všech stránkách průměrný thriller, ale Patrick Bergin je parádní. Nechápu, proč jeho kariéra skončila v takovém hnoji. 60%

Highlander: Zúčtování (2000)

Tohle se vážně moc nepovedlo. Akce je málo a kromě bitky Paula s Yenem v tom baráku za moc nestojí. Scénář silně pičokuloidní. 30% je maximum.

Zálesák (1996)

Za scénu s motorovkou 15%, ať nežeru.

Top Dog (1995)

Akce je dobrá, ale samotný film je poněkud infantilní, což vyznívá ještě divnějc, když v tom umírají lidé a vybuchují auta. 40%

Invaze U.S.A. (1985)

Upřímně musím říct, že je to vůbec nejlepší Norrisův film, co jsem viděl. Akce je fůra, Lynch jako záporák naprosto perfektní (zklikvidování Billy Draga a jeho fetky přítelkyně je vskutku labužnické). Když připočtu slušnou hudbu a cool plakát, musím zaokrouhlit na 70%

Tichá zuřivost (1982)

Jeden z nejlepších Chuckových filmů. I tak je to ale jen mírný nadprůměr. 60%.

Osamělý vlk McQuade (1983)

Tak tahle Norrisovka je tu dost nadhodnocená. Podle mě je tenhle film tak na úrovni Osmiuhelníku, který tu má o víc jak dvacet procent míň. Jakmile dojde na akce, je to slušný, ale místy to fakt nudí. Za pěknou hudbu zvyšuji na 55%.

Bourák (1977)

Tenhle scénář mohl napsat fakt jen vypatlanec. Hlavně ten soudce-alkoholik s maňáskem byl ultratrapný. Aspoň, že je to celkem zábavný. 30%