Království (2007)

Podobne ako skvelá Syriana sa film zaoberá aktuálnou problematikou americko-arabských vzťahov. V tomto thrilleri, ktorý občas pripomína skoro dokument, sa malá skupinka agentov FBI vydáva do Saudskej Arábie, aby tam vyšetrila atentát na amerických občanov. Veľmi podarený film, ktorému možno trošku kazí výsledný dojem záverečná bezduchá prestrelka.

Shrek Třetí (2007)

Shrek Tretí a Shrek najslabší. Slabota...

Dannyho parťáci 2 (2004)

No ja som tomu filmu akosi poriadne nepochopil. Velka škoda tolkych znamych hercov v takej hluposti. Ale celkom prijemnym spestrenim bol Bruce:)))

Taxi 4 (2007) odpad!

Prvý a druhý diel boli super. Trojka už bola slabý priemer. Ale toto je dokonca ešte horšie. Slabé otrepané vtipy, ktoré už vôbec neboli vtipné. Dosť chabá zápletka a aj trošku smiešny záporák. Úplne zbytočné pokračovanie série, ktorá si už u mňa dosť pošramotila reputáciu tretím nepodareným pokračovaním.

Magická hlubina (1988)

Film má síce slabšiu zápletku, ktorá sa točí okolo toho, kto z účastníkov nejakej potápačskej súťaže vydrží so zadržaným dychom dlhšie pod vodou. Čo ma ale zaujalo bolo to, že film dáva do protikladu nie príliš šťastnú milostnú epizódu ľudí na brehu s veľmi šťastným vzťahom delfínov v mori. Za zmienku určite stoja aj nádherné zábery podmorského sveta a záver filmu, ktoré robia z Magickej hlbočiny veľmi silné dielo.

Let číslo 93 (2006)

Škoda, že som vedel, ako sa to skončí:((

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Po par castiach tohto odpadu, ktory som musel sledovat so svojou babkou som ostal slepy presne ako hlavna hrdinka:((

Psycho (1998)

Veľmi slabučký remake, ktorý ma ničím neprekvapil. Za pozornosť ale určite stojí Vince Vaugh, ktorý ako psychopat rozhodne vyzeral.

Útok z hlubin (1999)

4 hviezdičky len vďaka nostalgii, pretože keď som bol malý chlapec, bol som z tohto filmu HOTOVÝ. Dnes by som asi jednu hviezdu odobral:)