Klokan Jack (2003)

Moje hodnotenie má poradové číslo 1000:))

Poloprofesionál (2008)

Vidno, že Will Farrell je "pán herec a srandista od narodenia":). Lenže v tejto komédii sa mohol snažiť ako veľmi chcel, vôbec to nepomohlo. Slabučký scenár a ešte slabší humor. Harrelson nehral nič a takisto ani ostatní herci. Farrellova ďalšia komédia zo športového prostredia, ale táto je asi najslabšia (tromfla ju asi len Zelená je tráva)

Bobby Z (2007)

Asi som bol hlupák keď som čakal akčný film podobný Zbesilému úteku. Okrem Walkera veľmi slabí herci, a dokonca aj Fishburne za veľa nestál. Hlúpy scenár a otrasná nejaká country hudba, ktorá doprevádza skoro celý film a robí z neho pre mňa komédiu. Jediným veľkým plus pre mňa bola krátka minutáž filmu. Keby to bolo dlhšie, ani by som to nedopozeral. Oveľa viac odporúčam už spomínaný Zbesilý útek.

Vůně ženy (1992)

Originál DVD tohto filmu mám doma a na zadnej strane obalu je napísané: Vůně ženy je film, který pohladí duši a zahřeje srdce. Musím povedať, že tento výrok je stopercentne pravdivý a film úplne vystihuje. Vôňa ženy síce nie je ničím extra výnimočný. Dvaja muži, úplne rozdielnych pováh, ktorí sa nemajú veľmi v láske sa postupom deja stávajú dobrými priateľmi. Také filmy tu už boli. LENŽE nebol v nich Al Pacino. Al podal jeden z najlepších hereckých výkonov aké som kedy videl. Už pred zhliadnutím tohto filmu bol mojim najobľúbenejším hercom, ale po Vôni ženy ním asi aj navždy ostane. Výkonom zatienil dokonca aj Tonyho Montanu a Franka Serpica ( za ktorých podľa mňa mal dostať Oscara tiež ). Nechcem vyzrádzat dej ale film sa skončil dobre a bez žiadnych sĺz, takže má u mňa ďalšie veľké plus:)

Útěk do divočiny (2007)

Vizuálne celkom pekne natočené, príroda krásna.........ale tá NUDA...Mladý muž (mimochodom, pre mňa strašne nesympatický herec a aj postava, ktorú hral), ktorý sa snaží byť zaujímavý sa vydáva na cestu Amerikou. Behá po prírode, stopuje, sedí, premýšľa, rozpráva o jablku,kajakuje sa, spoznáva divných a takisto absolútne nesympatických ľudí..........NUDA.........a ešte k tomu všetkému skoro 150 minútová stopáž. Film som dopozeral asi až na šiesty pokus...naraz sa to proste nedalo:( Dopozeral som ho vlastne len z úcty k Seanovi Pennovi...........NUDA........Podľa môjho názoru film nemá čo hľadať v top 200. Vedel by som si tam predstaviť nejaký oveľa oveľa lepší film.

Jumper (2008) odpad!

Hlúpe, trápne, primitívne...

Úkryt (2002)

Podľa mňa najslabšia Fincherovka, ale je to stále vysoko nadpriemerný thriller.

Action Jackson (1988)

Jediné čo sa mi na filme páčilo bola Weathersova namakaná figúra, jeho zopár podarených hlášok a jeho podarený slovenský dabing.

Štvanec (2003)

Pre boha, to kto písal ten otrasný obsah k tomuto filmu ??