• Rodinný

Bloudění (1965)

Možná kdybych neviděla nejdřív konec a pak až prostředek filmu, že by bylo hodnocení vyšší.. aneb promítání na festivalu nad řekou.

Dlouhá cesta (2002)

Přeslazené, prvoplánové, ale účel zcela splňující.

Hnus (1965)

Atmosféra sice velmi strašidelná a napnutá, ale na můj vkus se film příliš táhl a mohl by mít trochu víc spád... každopádně charakterizace sestrer vykreslena výborně, kamera se mi taky líbila... Polanski je skvělej, ale mohl tenhle film zkrátit o čtvrt hoďky... i když by možná ztratil i spoustu děsivý atmosféry.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Jediným světlým okamžikem v tomhel filmu byla Liv Tyler, která je docela milá holka... Jinak přehnané, trochu primitivní a nijak zábavné, spíš až otravně trapné... Ale možná je to tím, že tenhle žánr prostě jen nemám ráda a na film jsem šla více méně jen z touhy zahnat nudu, což se nepovedlo... Přesto dávám tři hvězdičky, protože.. ano, už jsem viděla horší.

Mexická jízda (2001)

Já mám ráda Gaela všude a kdekoli, každý film, ve ktrém hrál byl zatím bezvadný a ani Mexická jízda nezkalama. Citlivě natočeno, přerušování filmu vypravěčem také velmi zajímavé. Mám španělské filmy ráda, spousta momentů mě naprosto dostala a určitě jsem se na tento snímek nekoukala naposled.

Zvětšenina (1966)

vysvětlete mi někdo ten konec, prosím

Špionka Harriet (1996)

Knížka byla samozřejmě lepší, i když je určena spíše dětem. Pamatuju si dodnes jak mě to před těmi šesti lety hrozně bavilo číst. Ve filmu je naprosto vypuštěna postava věčně nevrlé a nervózní kuchařky, což je věčná škoda. Film tento příběh trochu zkreslil, proto jen tři hvězdičky, ale mohlo to být víc... Vždyť ona je to docela zábava. A nezapomeňte: "Sometimes you have to lie. But to yourself you must always tell the truth"

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Tahle mánie mě naštěstí minula a já zhlédla jen pár dílů. To mi ale stačí.

Daria (1997) (seriál)

Kdyby tak tohle dávali znovu... Milovala jsem Darju a chtěla jsem být jako ona!