Mys hrůzy (1991)

jeden z najlepsich thrillerov s vubornym hereckym obsadenim , skvelym scenarom.martin scorsese je pan reziser a so svojim podanim filmu prevalcoval aj vyborny original.robert de niro je pan herect a hral naozaj perfektne ale juliette lewis bola proste uzasna a vzdy ked sa rozhodnem pozriet si tento film este raz tak sa najviac tesim na nu.

Nelítostný souboj (1995)

Najlespia krminalka aku som kedy videl. Vinikajuci scenar z perfektnumi dialogmy doplna dobra kamera. Hviezdne obsadenie hra na vybornu kazdemmo som jeho postavu uveril ci uz bola velka alebo mala.100%

Casino (1995)

Trufam si povedat ze toto je najlepsia mafianska drama aka kedy bola natocena. Ani po asi desiatom pozreti ma tento film ani na sekundu nenudil. Vyborne natoce ,skvelo napisane ,perfektne zahrate.

Spáči (1996)

vyborny film a priatelstve ponizovani a pomste.Ani chvilku som sa nenudil a to je co povedat pri takej stopazi.

Fanatik (1996)

Trosku netradicny thriller z dost blby scenarom. Robert de Niro sa mi vsak v tomto filme nezda az taky zly ako sa tu pise. Pre mna je aj v tomto filme dost mrazivy a svoju ulohu psychopata zahral dobre. Samozrejme ze herec moze hrat iba to co mu dovoli scenar a ked je scenar zly tak sa proste moze uz iba snazit a zahrat to najlepsie ako vie. De Niro svoju ulohu splnil na vybornu a myslim ze keby to hral niekto iny ,menej charizmatickejsi bolo by to dopadlo ovela horsie. Snipes bol tiez v pohode ale da sa povedat ze ani on v tomto filme nemal co hrat. Tony Scotte mam rad ale tento film mu naozaj moc nevysiel. Ale podpriemerny film to urcite neni uz iba koly de Nirovi ,ktory aj v tomto nie moc dobrom diele exceloval.

Přeber si to (1999)

Robert de Niro parodujuci sam seba v mafianskom filme.vyborne. Ale aj B. Crystal bol dobry.

Kdo s koho (2001)

Podla mojho nazoru dost predvidavy zlodejsky film. Zaver som presne cakal. Vdaka hereckemu obsadenie a vybornemu hraniu ide o piemernu krimu ktora neuraza ale ani nenadchne.

Godsend (2004)

Na tento film zabudnete hned ako sa nan dopozerate a to tam hra Robert de Niro