• Fantasy

Kickboxer: Odplata (2017)

Jedná se o film absolutně bez děje a bitka střídá bitku. To by mi až tak nevadilo, prostě film na odreagování. Ale proč prostě každý úder musí mít zpomalovačku. O posledním souboji nemluvím, tam z protivníků vyždímali i poslední kapku potu a přišla mi spíše úsměvná. Hlavní hrdina nezajímavý a Van Damme hraje druhé housle a ta role mu opravdu nesedí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Děj filmu je děravý jak po střelbě rotačním kulometem. První polovina filmu je ve znamení nesmyslných šťastných události a filmu nepomáhá ani hra na nostalgickou notu. Spíše naopak. Nakonec mi to přišlo jako když pejsek a kočička vařili dort. Nakonec je ale zpracování na velmi vysoké úrovni a dát filmu méně jak tři hvězdy by bylo nespravedlivé. Ach ta naivnost, čekal jsem mnohem větší hloubku.

Sběratel Ruben Brandt (2018)

Film je spíše uměleckým dílem než standardním filmem. Zajímavý vizuál doprovází výborná hudba. Bohužel, ale děj filmu byl moc jednoduchý a nezajímavý. Možná za to může konec, který byl pro mě strašně nedotažený. Styl filmu nesedne každému, je spíše pro diváka, který se rád kochá zpracováním.