Death's Game - The Reason You're Afraid of Death. (2023) (epizoda)

Po půlce zatím velká spokojenost (v kontextu seriálu to asi nebude asi to správné označení). Korejci tohle prostě umí. Hodně jsem zvědavý jak se tohle bude vyvíjet dál.

Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

Tohle nechápu jaká je pointa koukat se na horší verzi animáku, který byl téměř dokonalý.

Sósó no Frieren - Cugi kara wa tekidóši (2024) (epizoda)

V jednom díle se dozvíte o postavách víc než ve spoustě seriálů za sezónu. Říkám to už delší dobu když jsou fillerové epizody skvělé je to výhra.

Mladý Frankenstein (1974)

Docela zklamání. Čekal jsem komedii a místo toho je spíš taková pocta starým hororům s pár vtípkama. Teri Garr byla ale kost. 60%

Violet Evergarden: film (2020)

Začnu asi pozitivy. A to je naprosto nezaměnitelná atmosféra starých časů z přelomu století a také té poválečné doby a to včetně camea Mikasy (japonský pre-dreadnought). I když je to trochu alternativní verze. Animace je rovněž naprostá špička. Celé mi to přišlo jak love letter pro poštu a staré časy. Plnému hodnocení tu brání jen některé přeslazené a často dost zdlouhavé scény v druhé půli filmu. Jinak je to moc povedené zakončení série. A je to rozhodně lepší než předchozí film. 75%

Silo (2023) (seriál)

Hodnoceno průměrem jelikož jsem to nedokoukal. Za mě je to docela nuda. 50%

Monarch: Odkaz monster (2023) (seriál)

Bohužel je to tak nudné že jsem to v půlce vzdal a nedokoukal. 40%

Časové pásmo bylo změněno