Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Velmi dobrý formát, který ale velmi sráží nevyrovnanost kvality epizod od skvělých až po nudné. Tři roboti a pátá a šestá epizoda druhé série jsou super. Třetí serie už je hodně nevýrazná až na minizombie a krysáky.

Godzilla vs. Kong (2021)

Dlouhé, nudné a vše zajímavé bylo v traileru. Mecha/terminátor vypadal dost bídně. 40%

Raya a drak (2021)

Dost jsem se nudil. Sice to občas má nějaký ten zajímavý nápad, ale jako celek to nefunguje ani trochu. Je to takový ten film na který zapomenete asi jednu minutu po titulcích. Postavy dost nudné. Nepřehledná a docela nezajímavá akce. Pokusy o humor, které šly dost mimo mě (všechny jsou mířené moc na děti). Pro děti asi fajn, já bych se na to ale podruhé nedíval (HTTYD nebo Wall-E si dám znovu mnohem radši) . 45%

WandaVision (2021) (seriál)

Zajímavý počin. A také tak trochu experiment. Jediné co by tomu slušelo by bylo tak o 2 díly méně a některé zbytečné linky a postavy vyškrtat. 80%

Valérian & Laureline (2007) (seriál)

Jo je to naivní. Jo je to povrchní. A ano je to i repetitivní a infantilní. Ano má to problém s nepasující 3D animací Být mi ale 12 tak to považuju za nejlepší seriál a i teď mě to celkem bavilo. 75%

Duše (2020)

Co na tohle říct. Pixar je prostě pixar. Nemám rád Jazz. A stejně je zde všechno jak má být. Úžasná animace, i hudba funguje skvěle (pokud zrovna moc nejazzují) a opět je tu tuna skvělých vizuálních nápadů a pak Tina Fey. 90%.

Expanze - Gaugamély (2020) (epizoda)

Celkem pomalý a nudnější rozjezd 5. série a pak přijde 4 díl a vše je jinak. Vše co děla z expase skvělý seriál je tu v plné síle.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Věděl jsem s čím mám co do činění od 21 minuty. Kde během asi 8 záběrů jeden kufr změní konfiguraci asi pětkrát :-D Zároveň tento film vysvětluje proč má Mando na hlavě kastrol celou dobu :-D