Star Trek: Podivné nové světy - Podivné nové světy (2022) (epizoda)

Po naprosté příšernosti jménem Discovery jsem Picarda obloukem obešel k tomuhle. A po prvním díle musím říct, že je to OK. Jednoduše OK. Hodnotit to zatím nebudu jelikož tak nějak zatím není co hodnotit. Jo a jsem jediný kdo viděl ukrajinské vlajky ve videu z cizí planety ?

Halo - Odplata (2022) (epizoda)

30 minut ničeho a 10 minut celkem slušné akce (místy jsou, ale bídné triky jak z 15 let staré videohry). Jinak se opět nedozvíte nic o ničem. Kwan je na facku a ta slípka z covenantu taky.

Projekt Adam (2022)

Ok film. Nenadchne ani nenaštve. Jen triky jsou dost špatné. 60%

All of Us Are Dead (2022) (seriál)

Takhle užil jsem si každý díl dvanáctihodinového seriálu o zombících. To jen sumarizuje jak dobré to je. Další bravo pro Korejskou kinematografii. 85%

Kimecu no jaiba (2019) (seriál)

Co k tomuhle říct ? Je to šílené, hrozně barevné, každá postava je naprosto blaznivá. Animace skáče od realistické až po barevnou směs ohně, vody a bůhvíčeho jestě. Postavy a děj je chvíli velmi vážný a tragický aby v zápětí vybuchl v nevěřitelné ksichty s řvaním jedné postavy přes druhou. A k tomu jsou tu dynamické úžasné souboje. Postavy mají plot armour tlustší než Růžičková v nejlepších letech. Setkáte se s elitními zabijáky démonu, kteří jsou ale stejně šílení jako hlavní postavy. A stejně je to skvělé. 80%

Expanze - Popel Babylonu (2022) (epizoda)

Zakončení ve velkém stylu. A přesně v tom správném bodě. Jsem aktuálně v půli 4. knižky a tohle je skvělý teaser na dočtení zbytku. Na jednu stranu mě mrzí že to končí ale na druhou jsem velmi rád že to končí v tom nejlepším. A hlavně je to důkaz že stále je z čeho čerpat a i dnes může být zajímavý sci-fi seriál, který je unikátní a nerecykluje  už třikrát ohranné. A to tenhle seriál málem skončil  po první serii.

Red Notice (2021)

Je trestuhodné, že film s takovýmto obsazením je tak nezajímavý a nudný. 35%

Duna (2021)

Mám velmi rád knihu. Ale tohle mě nebavilo ani trochu. Kdybych to shrnul je to dvě a půl hodiny koukání se na záběry kde buď není nic vidět nebo se koukáme do zapadajícího se nebo vycházejícího slunce nad pouští a to stále dokola a občas je to prokládané nějakým close-upem na obličej. A jinak se tam neděje nic. Ale tak, že opravdu nic. Místo druhého dílu si znovu přečtu knihu se vší tou politikou a intrikami světa Duny, která se z tohohle filmu vytratila.  35%