Duše (2020)

Co na tohle říct. Pixar je prostě pixar. Nemám rád Jazz. A stejně je zde všechno jak má být. Úžasná animace, i hudba funguje skvěle (pokud zrovna moc nejazzují) a opět je tu tuna skvělých vizuálních nápadů a pak Tina Fey. 90%.

Expanze - Gaugamély (2020) (epizoda)

Celkem pomalý a nudnější rozjezd 5. série a pak přijde 4 díl a vše je jinak. Vše co děla z expase skvělý seriál je tu v plné síle.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Věděl jsem s čím mám co do činění od 21 minuty. Kde během asi 8 záběrů jeden kufr změní konfiguraci asi pětkrát :-D Zároveň tento film vysvětluje proč má Mando na hlavě kastrol celou dobu :-D

The Mandalorian - Kapitola 16: Záchrana (2020) (epizoda)

Nesdílím všeobecné nadšení publika. Z mého pohledu je to prostě moc recyklát SW. Možná dobře sestavený že na někoho může i působit, ale já měl pocit že jsem vše už několikrát viděl. Zase stejné lokace stejné lodě stejné postavy s pár změnami. A pak stále ten stejný koridor, kterým se prostřílíme přes 50 stormtrooperů k můstku. A nakonec trailer na nový seriál a že jich bude kotel. Už čekám jen spin-off myšího droida.

The Mandalorian - Kapitola 14: Tragédie (2020) (epizoda)

Ming-Na Wen vypadá v 57 skvěle. A to je tak asi vše. Ta recyklace už mě tak nějak nebaví. Disney stihl oživit všechny postavy, které kdy ve SW světě zemřely. A na mě už je to prostě moc. Galaxie k dispozici a stejně se vše točí kolem asi 10 lidí. A Dart blabla bude opět někdo koho známe (asi někdo kdo zemřel a zase ho oživili). A neschopnost storm trooperů je už poněkud přehnaná. Jak musela vypadat droidí armáda z klonových válek :-D tu museli porazit i děti s prakama.

The Mandalorian - Kapitola 12: Infiltrace (2020) (epizoda)

Tak nějak začínám ztrácet zájem. V příštím díle se bude cestovat na nějakou další (pravděpodobně zase pouštní) planetu tam někoho potkáme. A pro něj zase vystřílíme nějakou základnu nebo bar. A baby Yoda něco nového sežere (po žábě, žabích vajíčkách, chobotnici, zeleném čemsi a mnoha jiných věcech) a na konci se odhalíme nějakou postavu, aby se řeklo je toho znám (nejlépe nějakou mrtvou to se osvědčilo ve filmech anebo ne). Klonové války alespoň občas přišli s něčím novým. U každého záběru mám pocit, že jsem to už viděl a to několikrát. Už u minulého dílu jsem si říkal, že jde o filer a i když tomu dám ještě šanci v pátém díle pokud se zase nic nestane tak ten 6. už asi vynechám.

Hanjó no jašahime: Sengoku otogizóši (2020) (seriál)

Zatím po první půli spíše zklamání. Maroha a Setsuna jsou fajn dvojka, ale zatím to nemá ten drive jak původní seriál. No doufám, že po druhé půli budu zvedat hodnocení. edit: Takhle hodnocení jsem trochu zvednul, ale je tu trochu škoda že nová generace není ani vzdáleně tak zajímavá jako ta stará. A ve výsledku víc než vše ostatní v seriálu mě bavil Sesshoumaru a Rin a flashbacky s Togou.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Viděl jsem toho všehovšudy asi 15 minut. A proč odpad ? Protože je to naprosté prázdno. Za 15 minut totiž tento pořad nenabídne zhola nic zajímavého. Naprosto nic. Není tu humor, není tu žádný zajímavý nápad, účinkující z 90% neznám, každá maska vás nezaujme na víc než několik sekund a pak je vše kolem toho co vás vlastně stejně nezajímá. Bohdalka vypadá jako kdyby místy nevěděla kde vůbec je (což je možná i pravda) a zbytek poroty plácá nesmysly. A vše přebije nebetyčná nuda. Chápu proč lidé sledují superstar, x-faktor a podobné soutěže. Chápu i proč někdo sleduje Tvář. Co nechápu tak proč někdo sleduje toto. Zkouknout 15s upoutávku by mělo většinu lidí odradit dostatečně.