• Fantasy

Sanitka (1984) (seriál)

Na seriál jsem se koukla díky úžasné hudbě, kterou jsem náhodou našla a nemůžu ji přestat poslouchat :). Až na chvilkami váznoucí scénář, který byl částmi zase naopak dokonale promyšlený, mi bylo fakt líto, když jsem shlédla poslední díl. Byl chytlaví, hrdinové sympatičtí. Někdy až příliš. Nemám co dodat. Byla zde akce i chytré rozhovory (někdy i ty hloupé), takže dobře vyvážená podívaná.

Po Tomášovi (2006) (TV film)

To je snad poprvé, kdy mě vůbec nenapadá, co říct. Snad jen to, že se mi to líbilo? A moc? To je příliš málo. Možná za to může moje nynější citové rozpoložení, ale já jsem snad neměla oči suché. Film byl překvapivý. Konečně slovo, které se na něj hodí. Překvapivý a strhující.

Final Girl (2015) odpad!

Doufám, že to nebylo myšleno úplně vážně. Příšerná kravina.

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Je opravdu dobře, že se někdo do natáčení těchto témat pouští. A je škoda, že těch lidí není víc.

Planeta nezadaných 3 (2019)

Chvílemi opravdu úžasně vtipné. Chvílemi naprosto zbytečně špatné.

Planeta nezadaných 2 (2018)

Nebylo to nejhorší - stále se zde objevuje ten skvělý humor, který však nezakryje už spíše trapné a zbytečné scény.

Policajt v Beverly Hills (1984)

Rozjezd byl trošku delší (resp. po skvělé začátkové honičce). A vcelku se to hemžilo kvalitními výkony a vtipy.

Napola: Hitlerova elita (2004)

Film mě totálně dostal. Bylo to zase něco úplně nového. Herecky i námětem naprosto dokonalé.

Podfukáři (2013)

Konečně film o kouzlech, kde drtivou většinu z triků vysvětlili. Ale stejně mi vrtá hlavou, jak udělali ty velké bubliny...

Purl (2019)

Co všechno ten Pixar nevymyslí? Krásně roztomilý filmeček.