• Fantasy

Dobrý Will Hunting (1997)

Hezké psycho. Skvěle zahrané a dobře podané. Zajímavý příběh i konec.

Sedm (1995)

Drsné psycho, o němž jsem ještě dlouho přemýšlela. Herecky i dějově dobré, ale něco mi tam chybělo.

Alvaro Soler - Sofia (2016) (hudební videoklip)

Alvaro je super. Jeho písně se mi opravdu líbí a klipy jsou hezky ztvárněné.

Thor (2011)

Marvel se ve vtipnosti nezapře. Dalším důvodem mé lásky k těmto pořád stejným MCu filmům jsou herci, které jsem di totálně zamilovala. A ještě jeden plus - tenhle film vývojem příběhu nejednou překvapil, což se opravdu cení. Dále musím vypíchnout skvělou hudbu a ještě jednou - vynikající herecké výkony a efektově výborně udělané dílo.

Bílá tlapka (1994)

Pamatuju si, že tohle byl úplně první film, u nějž jsem brečela smíchy. No, samozřejmě je to děsně naivní, kýčovité a ani ne mic dobře zahrané. Nápad se mi však líbil a příroda byla fantastická.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nepamatuji si, že bych kdy takhle brečela u jiného filmu. Moc se mi líbí příběh i zpracování a dílo řadím mezi ty úplně nejdojemnější filmy současnosti.

Avengers: Infinity War (2018)

Pro spoustu lidí je to přeplácané a upřímě ani já nejsem zastáncem divných modrých a velkých a hnusných lidí ničících svět. Tady ale musím opravdu velice pochválit množství a hlavně kvalitu skvělých vtipů. Výborná oddechovka a přehlídka vtipných scén zahraných skvělými herci.

Na doraz (2010)

Musím říct, že několikrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to tak, že kdybych zrovna pila, tekutina by mi vylítla nosem. Zbytek filmu jsem jen nevěřícně kroutila hlavou a snažila se pochopit, kdo něco tak šíleného a neuvěřitelně divného dokázal vymyslet

Sólista (2009)

Docela povedené psycho, ale na můj vkus moc nucené a trhané.