• Fantasy

V hlavě (2015)

Vtipné, originální, akční. Pro děti i i pro dospělé skvělý veselý film.

Troja (2004)

Skvěle ztvárněný film a to i herecky i technicky. Strhující podívaná, které nemám téměř co vytknout. Vlastně chvilkovou nudu.

Gladiátor (2000)

Velice věrný a skvěle zahraný historický film se vším všudy. Vynikající podívaná, ještě lepšî díky libozvučné hudbě.

Kniha džunglí (2016)

Nádherně zpravované a příběhově dobře udělané dílo se sympatickým hlavním hrdinou, jehož herecký výkon byl skvělý. Až na zpívající opici je to opravdu dokonalé a musím se přiznat, že ve dvanácti jsem film milovala natolik, že jsem ho shlédla asi osmačtyřicetkrát.

Lví král (2019)

Nádhernê živě ztvárněný známý příběh, který ale ničím nepřehvapí. Je to remake se vším všudy.

Columbo - Vražda podle knihy (1971) (epizoda)

Nečekala jsem, že se mi to bude tolik líbit, ale líbilo. Skvěle herecky ztvárněné a vtipné.

1492: Dobytí ráje (1992)

Nevím nakolik mohu věřit informacím obsaženým ve filmu, každopádně jich tam spousta chyběla. Hudba i herci za jedna. Celkově mi však dílo připadalo rozkouskované a neúplné.

Prázdniny v Římě (1953)

Milý příběh, hezké zpracování, skvělí a sympatičtí herci a bezvadná hudba. Taková veselá oddechovka.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Co říct víc, než že to bylo chvílemi vtipné, trochu dojemné a někdy divné. Rozhodně by se film obešel bez množství zbytečných scén, ale jinak to bylo hezké herecky i příběhově.