Akta X (1993) (seriál)

Jak už je tady mnohokrát zminováno první dvě řady jasně za 5.V dalších jsou i slabší díly a abych se přiznal tak poslední 2 řady jsem nesledoval a ani mi to nevadí protože vím jak to u všech serálů chodí.Zádnej seriál si neudrží kvalitu na 8 řad to je prostě realita.Každopádně kult.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

film jsem shlédl až letos nějak se mi do toho nechtělo a byla to chyba.Super ukecanej film,ale zábavnej.Amíci dodávali zbraně afgáncům,který jak dobře víme je použily právě proti amíkům v konfliktu s al-kajdou takže politická satira non plus ultra.

Sociální síť (2010)

Tak už podruhé Fincher šlápl vedle a příští rok přijde s dalším propadákem adaptací knihy Stiega Larssona,kterou už švédi natočily v roce 2009 a podotýkám,že velmi dobře.Knihy jsem četl všechny 3 a jsou výborný.A jestli chce obsadit do role investigativního novináře Blomqvista Daniela Craiga tak ten film už nic nezachrání.Ale zpět k networku.Film o nejpovrchnější generaci všech dob mě nechal zcela chladným.Režie výborná,ale to se jaksi čekalo.40 minutovej dokument na čt2 by bohatě stačil.

TACHO (2010) odpad!

Jé to tady zase bude keců dáváte odpad jenom proto,že nemáte rádi Landu.Landa je mi ukradenej,ale debilní filmy rád nemám.

Elitní jednotka (2007)

Město bohů to není,ale pro mě jako evropana je latinskoamerická a jihoamerická produkce prostě vždycky lákavá a jiná a tak to prostě je.Film to není dokonalý,ale jede to celou dobu parádně.Prostě ani jednou nespad řetěz.4.5

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Když to shrnu kolem a kolem tak nejlepší a nejtemnější kousek z celý série navíc Cuarón tomu dal svůj ksicht a to taky není k zahození.

Habermannův mlýn (2010)

Tak 3apůl hvězdy.Myslím,že filmu uškodila světe div se krátká stopáž.Některé momenty působí dost útržkovitě.Každopádně jeden z lepších letošních českých filmů.

Město (2010)

Ben Affleck jako režisér podruhé a opět dávám plnej céres.Poctivá filmařina spousta emocí a výteční herci.Když tak vzpomínám tak mě takovejhle lupičskej film naposledy učaroval v 91 a byl to ano hádáte správně Bod zlomu.