Krvavý hon (1994) (TV film)

Když Bradley nevyužívá svoje bojové umění, tak film stojí za nic. Toto je toho vzorovým příkladem. Rovněž nerozumím tomu, proč hlavní hrdinka je ze všech těch ženských nejhnusnější. Asi je to o stylu. Každopádně film se hodně nevydařil.

Konfident (2011)

Každy by tento film měl shlédnout povinně. Připravme se, doba rudých ďáblů se pomaličku blíží...

Až vyjde měsíc (2012)

Očekávaní bylo velké, zklamání ještě větší.

Méďa (2012)

Tento film má 75%??? Pohled na nadrženého medvěda mě skutečně, ale skutečně nedostal. Místo aby tvůrci udělali něco mílého, zábavného a dětského, tak stvoří chlupatého prasáka. Pevně věřím, že přístupnost tohoto filmu byla od 18 let nahoru.

Byt (1996)

Ach jo, kdybych tak neviděl americkou verzi asi bych i přes znuděnost vydržel až do konce... Pro mě určitě unikát, poprve američané natočili kopii která je mnooohem lepší než originál.

Sousedská hlídka (2012)

Tento film mě dovedl k myšlence, nalezt nový výraz pro film. O komedii se nejedná, ovšem pokud někomu příjde zábavné líbačka s vetřelcem. Sci-fi to sice trochu je, ale nejlepší výraz pro tento film je kravina na n-tou.

Amazing Spider-Man (2012)

Blaf. Dělat částečně kopii něčeho, co už bylo natočeno jen si tam nějaké věcí přidat se zkrátka nevyplácí. Těch 137 minut je navic ještě zničujících. Docela dost špatně vyhozené peníze.

Maximální riziko (1996)

Tuctový Céčkový film. Noc nového - zabití nejbližšího čimž se hlavní hrdina naštve, nějaká ta sexuální scéna a samozřejmě neprustřelný Rambo na konci. Hodně nepoveden film.

Princezna ze mlejna (1994)

S nominací na českého lva za herečku ve vedlejší roli pro Yvettu Blanarovičovou souhlasím, i když několika opakující samochválná se věta "jsem malý ale šikovný" hraničí s filmem pro náctileté. Myslím si, že p.Troška byl spoluvynálezcem nekončících pěveckých talentů a hlavně jedné z části - hvězdná pěchota, kdy jsme mohli shlédnout vystoupení tří snažících se kandidátů na vítěze. Ještě dva primy měla táto pohádka, a to že si nevzpomínám na pohádku, kdy se snažila "princezna" o "pohledného mládence" a mládenec byl celou pohádku docela zaslepený a za druhé, kdy Jindřich zpíval mnohem lépe než krásná Eliška. Problémem mě je, že jsem tuto pohádku poprve viděl za hranicí náctiletých, a nejspíše je to pohádka pro mlaďoučkou generaci, takže proto i takové skeptické hodnocení.

Probudím se včera (2012)

Konečně nějaká pořádná česká komedie.Já jsem se teda docela nasmal :-) Ten konec mohl být sice trochu lepší, než jak jej tvůrci představili, ale rozhodně filmu na zábavě neubírá.