Věčně mladá (2015)

Mě se to hodně líbilo. Děj, výkony všech herců, prolínaní děje s minulostí. Super filmeček na sobotní večer.

Shootfighter: Smrtelný sport (1992)

Kdo chce vidět, jak Bolo Yeung hraje klaďase, tak doporučuji. Z hlediska soubojů a děje, nedoporučuji.

Rio Lobo (1970)

Docela nuda. Až na úvodní scénu s přepadením vlaku se zde nic nedělo.

Sám proti teroru (1988)

Jako dítě jsem měl z hlavního padoucha strach. V dnešní době na mě film působí komicky.

Korunní princ (2015) (TV film)

Konečně po čase zase pořádná pohádka, kde jsem se docela bavil výkony všech protagonistů. A navíc český film, české hrady a samí známí čeští herci. Hvězdička rovněž patří za to, že konečně vidím český film, i když pohádku, kde nikdo nebere drogy, nemluví sprostě, nejsou zde erotické scény a hlavně nechybí zábava.

Equalizer (2014)

Luxus. Je to k nevíře, ale Denzel Washington (Equalizer, Muž v ohni) a Liam Neeson (pouze prvních 96 hodin) jsou mistři akčního filmu v dnešní době. Jedinou smůlou je, že herci, kteří neprošli několika letými výcviky v bojových uměních jako Jackie Chan nebo Jet Li, hrají neprůstřelné borce s určitými znalostmi na bojové umění. Hold, je to o herectví :-)

Bojovník (2015)

Jsou filmy, které vypráví úplně o něčem novém. A pak jsou filmy, jako tento. Již tolikrát obehraný scénář, konec... a v tom já právě vidím umění. Dokázat překonat to klišé obehranosti a natočit skutečně zajímavý film. Proto oceňuji pěti hvězdičkami.

Divergence (2014)

Pro mě ničím překvapivý film. A jelikož asi docela dost vydělal, za chvíli bude i x-tologie na pokračování. Hlavně ať je pokračování kratší, přes 2 hodiny je skutečně moc. Nemůžu si pomoci, ale tento film mi hoodně připomíná Hunger games - neohrožená herečka a herec, délka filmu, podle knihy a hlavně ten opět neuzavřený konec :-(

Noe (2014)

Jedinou hvězdičku dávám za to, že jsem tento film viděl celý, jelikož mě zajímalo, jak tento drahý blábol skončí. Film byl naprosto bez napětí. Další hvězdičku bych dal, kdyby byl minimálně o 30 minut kratší. Děj si scénáristé naprosto vymysleli, vybrali si pár nějakých základních bodů příběhu, ale jinak je zde naprosto spousta nesmyslů, které nemají s příběhem o Noeovi a arše nic společného. Nechápu jak se takový pán režisér, jako Darren Aronofský mohl do tohoto pouštět!!!

Lovec medvědů (1982)

Luxusní film, který jsem doslova žral jako malé dítě, když jej dávali v české televizi. Po čase jsem si docela zavzpomínal na hladového medvěda a jeho tři lovce.