Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Prosím už v této krásné serii nepokračovat...Nekažme si krásny jedničky a dvojky. Tvůrci zde pořád opakují něco, co již bylo ukázáno v předchozích dílech. A kopírování se v tomto případě vůbec nepovedlo. Jsou zde samozřejmě nějaké výjimky "Babička lenochoda a její kamarádka šmudlinka byly fakt supr :-)", ale jinak hodně slabý průměr.

Ochránce (2012)

Tento film mi trochu (ale jenom trochu) připomněl Kurýra. Hlavní rozdíl je v tom, že začátek filmu tvůrci zaspali. Nejdříve se nechá Luke Wright kopat od každého týpka, nechá si zavraždit ženu a pak uvidí z ničeho nic malou číňanku a stane se z něj kurýr...Nic víc se od tohoto filmu nedá čekat.

Koloběžka první (1984) (TV film)

Pěkné pohádky musí být po právu oceněny. Hádankové nápady, krásné písničky, Jan Čenský a samozřejmě princezna Koloběžka... Luxus.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Luxusní pohádka. Které dítě jí nemá rádo... Kdo nezná aspoň jednu písničku. Takové pohádky v dnešní době chybí.

Líbáš jako ďábel (2012)

Ach jo. Asi typycká dnešní česká komedie. Nic lepšího se asi nemuže natočit. Kde jsou ty stará zlaté časy dvojic Svěrák/Smolják apod...

Superman 2 (1980)

Kdyby nebyly ty narážky na víru, to amerikánství a nesmyslné chyby ve filmu, tak bych asi lépe cenil. Prezident USA:"Ach bože". Zod: "Zode".... Ale určtě lepší díl než jednička. Aspoň že ten děj završený pěknou fintou stal za to.

Superman (1978)

Kdybych tento komentář psal ve 12-ti letech, tak bych napsal same pozitiva. Bohužel už nejsem dítě a proto toto. Na rok 1978 asi velmi dobré tryky, ale ten děj??? Úvodní 50 min. scéna úplně zbytečně dlouhá. Zbytečně dlouhé dialogy bez žádné akce. Průběh filmu kopíruje ůvodní scéný. Pro mě mnohem horší díl než druhé pokračování.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Kupa sraček. Děj o ničem, herecké výkony o ničem, tryky o ničem. Naprosto zbytečný film. Peníze na výrobu tohoto filmu měli raději tvůrci rozdat chudým, mělo by to větší úžitek.

Athena: Bohyně války (2011)

Hrozně zamotaný film. Děj komplikovaný a navíc ti herci jsou jeden jako druhý, takže poznat kdo je kdo je skutečně nadlidský výkon.

Talisman (2012)

Zcela průůůůůměrný film, ničím nezkazí a bohužel ničím nepřekvapí. Možna jen hlavní hrdinkou, která vypadala docela k světu :-)