Tisíc slov (2012)

Tento film skutečně velmi připomíná snímek Lhář, lhář. Já jsem se však docela bavil, tak proč zábavu neocenit,že.

Bílá vdova (2000)

Já bych ten film přejmenoval: "Hulí cela dědina" :-)))

Dědička (1949)

Jednoduchý scénař, jednoduchý film, kterému dominuje Olivia de Havilland. Zasloužený oscar pro pro ní. Její "dvojrole", na začátku milá, trochu hloupoučká dívenka, na konci zkušená žena. Luxus.

Možná, miláčku (2000)

Pro mě slabita na to, že se jedná o komedii a dokonce romantiku. Jediná originalita byl konec.

Poupata (2011)

Český lev pro Vladimíra Javorského určitě zasloužený, ale pro nejlepší film? Asi český kinematografický film nedokázal v tom daném roce nic lepšího natočit :-(

Tohle je válka! (2012)

Začátek a konec filmu byl na úrovni, zbytek byla jen kupa nesmyslů a snaha udělat z akčního filmu komedii a z Reese Witherspoon couru.

Signál (2012)

Kamera slabota, herecké výkony až na výjimky slabota, děj slabota, komedie slabota. Docela slabota

Bledý jezdec (1985)

Až na tu neotevřenou minulost mezi reverendem a Stegbanem a vztah 15-leté k reverendovi, byl tento western docela dobrý a stojí za to jej zhlédnout.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pro mě zklamním, až na úvodní scénu, jsem se docela nudil a moc se tomu nedalo ani smát. Rozhodně to nemá na 3 s podtitulem Svatba. Pozitivem bylo, že se zde, i když v pár vteřinových záběrech, objevili ty nejznámnější postavy z předchozích serii. O pár let později : Už jsem tento film viděl několikrát... a musím změnit hodnocení.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011) odpad!

Hnus. Američanům šlo kopírovat francouzské komedie v 80 létech, ale toto se pořádně nepovedlo. Kde se podělo to napětí a ta detailnost určitých důležitých okamžiků z filmu. A nejpitomější byl konec této verze. Navíc Noomi Rapace to slušelo a Rooney Mara vypadá docela hrůzostrašně.