Pařba v Bangkoku (2011)

Strašná slabota. Jednička byla skvost, ale toto hnus. Naprosto zbytečný film. Ničim nepřekvapí a jen kopíruje jedničku.

Princ a pruďas (2011)

Film byl až na konec docela nudný. Ale jedno zasmáti zde také bylo a to při pohledu na nadrženého minotaura:-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Slušné zakončení ságy o Harry Potterovi... Jen pevně věřím, že nevznikne nějaká slatanina na pokračovaní typu Harry Potter j.r. se vrací.

Princezna z Malabaru (2004)

Film, který ničím výjimečným ani po herecké a ani po dramatické scéně ničím nepřekvapí. Nejpěknější na celém filmu, byla určitě krajina.

Profesionál (1981)

Spojení Belmonda a hudby Morricioneho je skutečně skvostné. Belmondovo charisma, troufalost a hlavně zkušenost dovede závěr k dokonalosti. Bravo.

Rio (2011)

Zklamání není, ale mohlo by být lepší. Trochu mi tu chyběla sranda a lepší nápad na zakončení.... Ale jinak se dalo vydržet. Suma sumárum Blu je pěkný papoušek.

Muž, který věděl příliš mnoho (1956)

Tento film určitě nepatří mezi nejlepší filmy. Hitchcock určitě natočil mnohem lepší, ale scéna v londýnské Royal Albert Hall a následná hra na piáno v podání Doris Day, tento film rozhodně vyvýšily.

Zkažená úča (2011)

Pro mě je tato komedie spíše podprůměr. Navic Cameron Diaz, jestli byla kdysi k světu, tak v tomto filmu je to jedna velká bída...A myslím si, že by to ani tou plastikou nezachránila.

Voda pro slony (2011)

Tak tomu se říká filmový zážitek...Tento film patří mezi fimy, které jsou od začátku do konce zajímavé, a s plným napětím jenom čekáte co se stane...Musím dále vytáhnout skvělý výkon Christophera Waltze, skutečně paráda. Jo, ještě mě docela rozesmál polský dabing (viděl jsem v češtině), když Pattinson s Waltzem udělují příkazy slonici:-)))