Bastardi 2 (2011) odpad!

Zbytečné pokračování. Magnusek se na nic nezmohl jen utíkal, a konec byl ještě trapnější než celý děj. Ale tak vypadá český film, místo aby rozbili audi, tak se raději nenašly klíčky a bouralo se s favoritem.

Píseční žraloci (2011) (TV film) odpad!

Neskutečná blbost, to si ani hvězdičku nezaslouží... Na triky u takových filmů jsem si už zvykl, ale když k tomu ještě přibudou hlášky: "Počkéj, neumírej, můžu to tam ještě nacpat" (střeva napůl ukousnuté policistce) anebo závěrečná píseň "Pluj, pluj loďko má...", fakt hrůza!!!

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Tak to tímto způsobem neměla skončit tak slavná serie. Je zde tolik nesmyslů, a to od začátku do konce. Jediným pozitivem jsou souboje Jet Li s dvojicí Glover/Gibson. Až samozřejmě na ten poslední souboj. Určitě by netrval dlouho, a už vůbec by neskončil tak jak skončil. Ale asi by bylo špatné, kdyby vyhral záporak. Srandy jsem si zde moc neužil, hlášky už okoukané. SKutečně zklamání.

Ocelová pěst (2011)

Určitá srovnatelnost s "Over the Top" zde určitě je. Hlavní rozdíl je v tom, že Hugh Jackman je pán herec... Ve filmu jsou určitě nějaké věci, které by se mu daly vytknout (kopirování Rockyho I apod.) ale z celkového pohledu a nápadu se jedná o velmi dobrý film, který i přes délku nezklame.

Divoká banda (1969)

Na tu dobu asi hodně drsný film, ale to je tak vše... Strašáci nebo Útěk považuji za lepší filmy.

To jsem já (2008)

Tak nějak vypadá pokles úrovně francouzské komedie. Zlatá předešlá léta. Hodně velká slabota.

Cesta samuraje (2010)

Celkem dobrá řezba. Nejlepší scéna byla závěrečný boj banditů proti samurajům:-)))

Kovbojové a vetřelci (2011)

Zajimavé téma, spojení kovbojů - divokého západu a vetřelců - těžících zlato. No, co nás ještě může do budoucna čekat za spojení...