Cypher (2002)

Taková jízda trochu připomínající Matrix, která si pohrává s komplexním dějem. Jako velkej klad vidim rozhodně tu paranoidní atmosféru, která na mě velmi zapůsobila a samozřejmě právě ten zamotanej děj, kterej dostával postupem času dost grády. Jinak taky myšlenka hodně povedená, né asi úplně originální, ale přesto povedená.

Choking Hazard (2004)

To jsem se chtěl takhle jednou v noci pobavit, tak jsem zkouknul s velkym očekávánim tenhle snímek. Hm, jenže ono to všecko ani moc vtipný nebylo. Jako párkrát jsem se zasmál, ale jinak jsem docela nevěřil vlastním očím, jaká je to nevtipná slátanina.

Tenkrát na Západě (1968)

Po shlédnutí tohoto kultovního díla jsem musel film zařadit mezi mé nejoblíbenější. Co dodat, to musí člověk vidět. Naprosto skvělá atmosféra, herecké výkony a hlavně hudba, která neskutečně zvedala zážitek z filmu. Příběh a celá myšlenka filmu naprosto dokonalá. Filmu neublížila ani delší stopáž. Jinak, závěrečná scéna, to je prostě libovka.

Oko bere (2008)

Musim říct, že na začátku filmu jsem skoro usínal, protože mě zdlouhavější intro moc nebavilo. Naštěstí se to zlomilo a nabralo trochu grády, když se začalo hrát. Scény z kasina, kdy jsme mohli vidět kooperaci a systém hráčů při hře, byly docela slušný. Celkem to docela nakonec i ušlo.

Blade Runner (1982)

Blade Runner, jako jedna z největších filmových sci-fi klasik na mě zpočátku působila takovým plitkým dojmem. Postupem času, avšak poměrně pozdě začaly časti příběhu zapadat do sebe. Vše vyvrcholilo výborným, který donutí člověka se zamyslet. Navíc se film opírá o takovou temnou a dobře zvládnutou atmosféru, která je navíc podbarvena excelení hudbou.

3:15 zemřeš (2005)

Tak tady jsem přesně dostal, to co jsem od filmu očekával. Takovou příjemnout oddychovku s jednoduchým dějem. Zkrátka takový solidní horor s dobrým hereckým výkonem Ryanem Reynoldsem.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Naprosto výtečné psychologické drama, s výbornou myšlenkou, která je podána docela originálnim způsobem. Postupem času se děj, který mě do filmu vtáhl, komplikuje, ale vše zůstává naprosto logické. Jim Carrey tu prostě perlí, naprosto perfektně vystřihl svou roli.

Okrsek 13 (2004)

Naprosto skvělá akční podívaná, která má dynamickej spád. Výborně a svižně propracovaný akční scény, který ještě táhne vpřed naprosto skvělá muzika. Příběh taky povedenej. Takže co dodat, prostě mazec.

Magnolia (1999)

Bohužel po větších očekáváních jsem byl velice zklamán. Nepřekousnutelným mínusem pro mě byla rohodně stopáž filmu, která činí 3 hodiny. Tento fakt mě nezbavil dojmu, že film byl zbytečně protáhlý a tím pádem velmi nudný. Snímek podle mě nemá vůbec spád ani šmrnc. Až do konce jsem čekal v nějaké vyústění nebo silnější pointu, ale nedočkal jsem se. Tím pádem jsem shledal toto dílo velmi průměrné. Samozřejmě film měl i kladné stránky, jakými byly určtitě herecké výkony. Problematika zde řešená mi taky nepřišla špatná, jen kdyby to bylo provedeno lépe.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Tak dvojka je pro mě velký zklamání, jako nečekal jsem zázraky, ale že to bude takhle zlý jsem nečekal. Největší kámen úrazu se stala naprosto suchá nebo spíše nulová atmosféra. S jedničkou se to vůbec nedá srovnávat. Celý je to takový docela nudný a nezajímavý. Jediný plus vidim v nápadu, kterej byl bouhžel dost utopenej. Provedení nic moc a herecké výkony taky dost pokulhávají. Pasti jsou taky dost nezáživný a neni to, co to bývalo.