• Krátkometrážní

Apocalypto (2006)

Tak co strýčku Mele? Koho budeme mučit příště? :P

Recon 2020: Masakr na planetě Caprini (2004) odpad!

Dámy a panové připravte se na dlouhý komentář, protože si tohle fakt vychutnám. Na začátku máme partičku paintballistů, kteří jsou strašně cool a hustý, a tak podobně a rozhodli se, že to všem nandaj.. Samozřejmě si sebou tahaj troje uniformy na převelčení, tuny zbraní, prostě zhruba 3 tunový vybavení, které si asi nosí v neexistujicích baťůžkách...Nesmí tu samozřejmě chybět kozatá bloncka (je fakt pěkná), která úspěšně flirtuje se squad leaderem. Jo když jsem u pana vedoucího, tak jeho prstovou abecedu jsem fakt nechápal a když potom začal řvát povely a během asi 5 minut řekl 30krát tak jdem, myslel jsem, že chcípnu (nevim jesli smíchy nebo hysteríí). Když pominu vše vypsané výše, a že planeta Caprini vypadá jako naše, že efekty bych zvládnul udělat i já v movie makeru (a to je fakt co říct), a že zvuky jsou okopírované z Flashpointa a Counter-Strikeu, tak je Recon 2020 skvělý film! Těším se na pokračovaní, takhle jsem si totiž komentář už dlouho neužil :) Takhle nějak si představuji F-kový film.

Vlákna (1984) (TV film)

Stručný návod, jak během jednoho dne srovnat Zemi se zemí aneb jak se to taky někdy může pěkně posrat. Vše patřičně doplňuje statistický žurnál.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Vůbec nechápu proč je Andromeda rozdělena do dvou částí, daleko radši bych bral 3 hodinový ucelený balík. Popravdě nevím přesně, co se mi na tom tolik líbilo, ale herci to rozhodně nebyli, úžasný je příběh a taková ta nejistota, kdy divák v jednu chvíli (co chvíli, skoro celý film) neví, co vlastně ta Andromeda je a tu nejistotu s ním sdílejí hlavní představitelé filmu.

V moci ďábla (2005)

Ponurá, temná, strašidelná a zběsilá atmosféra, bohužel jen místy. Po velmi dlouhé době jsem se i tak 3 minuty bál usnout.. Pekelně dlouhá doba.. Opravdu podle true story?

Výlet (2002)

Na rovinu řikám, že tragikomedie není můj oblíbený žánr. A sledovat bláznivou rodinku, které se při cestě na Slovensko stane asi tak 1000 nepředstavitelných náhod mě zas tak neoslovilo. Některé komické situace pobaví, ale je jich poskrovnu. A tragické člověk prostě nedokáže brát vážně, když se do toho mísí ty komické. Hm, není to právě podstata tragikomedií? Já říkal, že je nemam rád...

Krtek a flétna (1999)

Ten výtah neměl chybu :D Sakra Krtku taková ďaha to zas do tý hlavy nebyla a tys toho nadělal... Kde jsou ty doby, kdy bys vzal lopatu a pořádně to tý hlíně nandal?