• Krátkometrážní

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Opravdu se snažim, ale pořád nemůžu přijít Rudochovi na chuť a zařadit ho do sorty lepších filmů. :(

Sejměte Cartera (2000)

Na počátku všeho byla gorila. Málomluvná gorila s bradkou, která se zmohla jen na výrazy velkého morálního ponaučení jako:"Jsi skvělá holka", "Dám ti ještě šanci" a "Měls to dokončit". Během celého evolučního procesu prošla gorila obrovskou změnou - oholila si bradku. Gratulujeme!

Peacemaker (1997)

Průměrný příběh, průměrný spád, průměrné herecké obsazení (tenkrát). A jaké jiné hodnocení mám dát průměrnému filmu než průměrné? Tento průměrný film má však jedno NEJ - je to ten nejprůměrnější film, jaký jsem prozatím viděl :)

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

No jo ten hošan s modrejma očima vůbec nebyl ošklivej, stejně tak ta bloncka s trojkama kozama. Nebyl to náhodou americkej film? Že byl? Aha, tak už je mi jasný, jak to, že jsou tam dokonalí lidé a šťastné konce...Zajímavé pojmenovat aeroplán stejně jako jednoho bezdomovce...

Saturnin (1994)

Chytrému napověz, hloupého trkni, mně stačilo naznačit. Bože, jak já jsem se u toho nasmál :)

Úhel pohledu (2008)

Musím říct, že Dennis Quaid a Matthew nepatří zrovna mezi moje oblíbence. Snaha natočit něco originálního tím, že se 4x budu koukat na to samé také není zrovna nejšťastnější volba. Spád začíná film nabývat, když ho sledujeme z pohledu teroristů, to se konečně začíná něco dít.