• Thriller

Red Woods (2021) odpad!

FF horrorum, kor tem lesnim, sem ochotnej prominout lecos. Ale tohle nema absolutne zadnou atmosferu ani smysluplnej dej. Clovek je akorat nucenej hodinu a pul sledovat a poslouchat naprosty dementy az ho to donuti smazat.

Ďáblova kořist (2022)

Kdybych mel vybrat nejproflaklejsi a nejmin strasidelnej hororovej prvek, tak to jsou posedly maly holcicky. Z toho se mi chce spat jenom to slysim.

Suwíto hómu (1989)

Nejvic ze vseho to pripomina ty italsky gore sracky ze 70tejch let. Jediny proc sem to protrpel az do konce, ze sem chtel videt co stalo za predlohou k Resident evil na PSX a defakto mohlo za vznik horror survival her. A co to je do psi kundy za preklad Suwíto hómu? Ani se to tu nedalo najit..

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Spanelsky horrory jsou dobry jenom kdyz se na tom podili vic zemi, ale jak je to ciste spanelsky, tak to vetsinou stoji za hovno. El habitante incierto je jedinej povedenej cistokrevnej spanelskej horror kterej existuje. Tohle je klasicky brutalne prekombinovany, kdy az do samotnych zaverecnych titulku prebiji jeden zvrat druhej az je to absurdne smesny. A navrch to velky mnozstvi postav s podobnyma jmenama. Clovek se v nich za chvily ztrati, ze nevi kdo je kdo. To dokaze prebit jenom japonsko nebo korea, kde muzou mit vsichni stejny jmeno a vyjde to pro me nastejno :) Stejne nevim o kom je tam rec.

To nic, drahá (2022)

Docela dobry, akorat ta zaverecna automobilova honicka byla debilni. S tou Vette C2 by jim ulitla jak hovno. Davali do ni 7mi litrovou V8, ktera mela pres 400 koni a stovku delala za 5 vterin. Mimochodem maximalku mela 230kmh. Kde byly v ty dobe (60 leta) nase, potazmo evropsky auta. V prdeli.

Trol (2022) odpad!

Na takovou picovinu se odmitam divat i s pistoli u hlavy

Na západní frontě klid (2022)

Pekna nuda ta prvni svetova, valecny filmy z vietnamu, iraku a afghanistanu maji vetsi koule

Úsměv (2022)

Jako vzdycky ze zacatku docela ok a ke konci to prihnoji. Samotnej spatnej (pro me dobrej) konec to ale trochu zachranuje.

Barbar (2022)

Slabsi 4. Kazi to finalni sklouznuti do klasickyho hororovyho povlu (viz. finalni souboje s mamrdem) kde se zcela vytrati veskery budovany napeti. Pritom to minimalne do pulky bylo rozjety skvele. Dost netradicne a  napinave. Ten uvod s Skarsgardem byl dokonce vybornej. Spravne temny, takovy neprijemny naznaky a bezvadna kamera. Doufam, ze ho co nevidet uvidim v nejakym dalsim hororu. Jo a to preziti padu z dvaceti metru to melo bejt kurva jako co. Uplne zbytecny zmrveni skvelyho filmu.