• Pohádka

O človíčkovi (1985) (seriál)

Skvělý večeníček. Jeden z nejpovedenějších

Let číslo 93 (2006)

Film je to pěkný, pokud se vůbec u takovéhoto námětu k filmu dá říct, že je to pěkné. Je to moc hezky ztvárněné, slouží to jako dobrá rekonstrukce toho, co se asi dělo v letadle při tomot letu. Když jsem na to koukala prvně, říkala jsem si, škoda, že se lidé nezvbouřili o pár minut dříve, možná by se jim podařilo se zachránit, ale kdo ví. Jen ten dabing to kazí. Je dost nepovedený, hodně chaotický a filmu to hodně ubírá.

Místo nahoře (2004) (seriál)

Tenhle seriál se mi líbí. Je pěkně udělaný. A přesně je tam popsáno, jak to funguje na malých městečkách nebo vesnicích, že jeden druhého hlavně pomlouvá a drbe. Simona Stašová v roli někdy až "histerické" matky nemá chybu

Vratné lahve (2007)

Skvělá komedie dvojice Svěrák a Svěrák. Vratné láhce jsou komedií ze života penzisty, ale takového, který neumí doma zahálet a tak vymýšlí různé "akce" Jednou funguje jako messeger a objíždí Prahu na Kole pak se uhnízdí v obchodáku a vrací tam lahve. Vskutku povedený film, mohlo by se točit více takovýchto dobrých komedií.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Povedený seriál. Je to ze života, kdy se parta lidí sejde a něco spolu podniknou. Jednou jedou na hory, kde jedna z nich porodí zdravou holčičku, podruhé zase jednou na vodu. "Vodní" výlet však končí tragicky, smrtí jednoho jejich kamaráda. Poté se vydají na kola a další rok na koně. Prostě pohodová dovolená a pro děti občas nudné prádzniny, ale nakonec jsou i ony spokojené.

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Skvělý zábavný pořad pro děti. Jetšě ted se na něj ráda podívám, když ho v televizi opakují.

Valerie a týden divů (1970) odpad!

Moc povedené se mi to nezdá. Chvílema se člověk ztrácí, kdy se má jednat o skutečnost a kdy je to pouze snové či vzpomínkové. Film opravdu nic moc. Co si tak vzpomínám, horší jsem snad ještě neviděla.

Čarodějky z předměstí (1990)

Takové zvláštní povídání pro děti. Asi mělo být pohádkové, ale moc se nepovedlo. Dvě malé holky si hrajou na čarodějky a všechno jim to vychází. Občas se nějaké kouzlo sice zvrtne, ale jako zázrakem včas vyprchá. Podívaná nic moc.

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Skvělý seriál - Režisér Filip si dokázal najít skvělé představitele všech rolí. Vůbec tu není na škodu česko-německá produkce. Karel Svoboda se svou báječnou hudbou. A v roli vypraveče, který diváka provází celým seriál báječný Radovan Lukavský. Pro mě je toto snad nejepší seriál, co se kdy v naší televizi natočil.

My holky z městečka (1985) (seriál)

Seriál nic moc. Je docela nudný a celkem nic moc se tam neděje