• Pohádka

Deník princezny (2001)

Takové nemastné neslané. Čekala jsem od toho více. Četla jsem knížku a ta je rozhodně lepší a myslela jsem, že bude i film lépe zpracovaný, Hlavní přestavielka Mii vypadá opravdu podivně

Ať přiletí čáp, královno! (1988) (TV film)

Druhý díl k pohádce Co takhle svatba, princi. Snad o malilinko horší než první díl. Ovšem král, královna a komoří opět nemají chybu. Piere Bujon (v královnině podání Piere kujon) je taky neodolatelný. Opět velice pěkné písničky, originální kostýmy, ovšem ty jejich klobouky nemají chybu, ale na hlavě bych je mít nechtěla.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Dvojice Nárožný a Bohdalová v této pohádce nemá chybu a skvěle se doplňují. Ovšem nesmíme zapomenout ani na komořího, který za nicmi vůbec nezůstává pozadu. Úkoly pro princezny jsou vymyšleny velice dobře, princezna, co má škrábat brambory, aby si zasloužila prince, se hned tak v pohádce nevidí. Pěkné písničky, originální kostýmy, prostě paráda

Andělská tvář (2001)

Pro mě byla Andělská tvář moc pěkný film. Trošku jako režiséra mám ráda a byla jsem na tento film zvědavá a Troška nezklamal. Pěkně natočeno, moc pěkná hudba i kamera.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Vlídný a milý večerníček. V tomto televizním dílku mi ani nevadí, že je to vše točené v ateliérech. Kulisáci si dali práci a nádherně udělali les i louky.

Smradi (2002)

Pěkný film o tom, jak jsou lidé nesnášenlivý jen proto, že je člověk o něco tmavší než oni sami.

Postřižiny (1980)

Skvělá komedie. Strýc Pepin se svým vypravěčským "talentem" nemá chybu.