• Pohádka

Chobotnice - Série 2 (1986) (série)

Tak tahle serie se mi zdá z těch 4 co jsem zatim viděla nejslabší. Nějak mi přijde že se tam nic moc neděje, zdá se mi že to nemá žádný spád žádnou akci

Chobotnice (1984) (seriál)

Velice dobrá a povedená krimi

Jak si zasloužit princeznu (1994)

Pěkná pohádka. Moc jí nedávají a trochu se na ní neprávem zapomíná. A písnička, která jakoby celou pohádku provází je taky moc povedená

Nestyda (2008)

vcelku dobré. Prví polovina filmu je svižnější a vtipnější, ale celkový dojem je dobrý. Sice ten konec mě překvapil, že to skončilo tak nějak jakoby nijak.

Televarieté (1970) (pořad)

Jeden z neklepších zábavých televizních pořadů. Jen škoda, že už se tahle zábava nedělá

Nemocnice na kraji města - nové osudy (2008) (seriál)

Tak tato série se mi zdá o mnoho lepší nežli ta předchozí. Tady vlastně z původních postav zbyl pouze Blažej, Králová, která hned ze začátku mizí a Čeňková. Objeví se sice i Rezek, ale jinak se odvíjí osudy nových postav a dá se říci, že je to povedené pokračování seriálu jako takového s odstupem let. Viktorovi Polesnému se podařilo natočit mnohem lepší pokračování než předtím Bočanovi. všechny čest. Bála jsem se co to buda za paskvil, ale vzhledem k tomu, že je zde spousta - vlastně téměř všechny - nových postav je to pěkné.

Gympl (2007)

No film mě teda nějak moc nanadchnul. Asi mi tam nejvíce vadila ta mluva omladiny. Ovšem postaval češtináře byla dokonalá. Ta se mi snad líbila z celé filmu nejvíce. Ovšem co si tyhle "dětičky" dovolili, z toho jde rozum kolem. my sice taky nebyli žádní svatouškové, ale tohle bylo na mě docela dost teda.

Křišťálek meč (2007) (TV film)

No na to, že to snad měla být Šědrovečerní pohádka tak nic moc. Tentokrát se TV moc nevytáhla a tohle se jí nepovedlo.

Most do země Terabithia (2007)

Pěkný, vkusně udělaný film pro děti. Přátelství dívky, která přijde do nové školy a od prvního okamžiku není moc oblíbená, a chlapce, který neni oblíbený ve třídě téměř vůbec. Děj nás provází jejich úžasnou fantazií, kdy si vysní vlastní zemi, kterou pojmenují Therabithia. Uchylují se tam, aby se schovali před světem. Až náhlá smrt dívky, která se utopí v rozbouřeném potoce, když chce na laně "přeskočit" do jejich Therabitjie, přiměje chlapce, aby vzal do Therabithie i svou mladší sestru a prohlásil jí tam princeznou celé země. Opravdu vkusný snímek, kde je násilí vyznačeno pouze školní šikanou, ale jinak je film plný pohody a krásy.

Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)

Dana Medřická ve své skvélě roli. hra sama o sobě už je napsaná dokonale a když k tomu přispěje ještě skvělý výkon Dany Medřické a Vlasty Fabiánové nemůže vzniknout nic, než skvělé divadelní dílo.