• Pohádka

Povídky malostranské - O měkkém srdci paní Rusky (1984) (epizoda)

Sice jsem Povídky malostranské nikdy nečetla - povinnou školní četbu jsem nerada, ale v Tv se na ně vždycky ráda podívám. O měkkém srdci paní Rusky je snad jedna z nejlepších,a le těžko říct, která je lepší a která horší. neruda byl skvělý vypravěč a toto dílko se povedlo převést do televizní podoby opravdu bravurně.

Přežili jsme svoje děti (2006) (TV film)

Velmi kvalitní dokument, který přibližuje život rodičů, kterým zemřelo dítě. Je to tma dost citlivé, ale Olga Sommerová umí natočit dokument, který i přes citlivé téma, je velmi lidský a decentní.

Jak se ševcem šili čerti (1975) (TV film)

Moc pěkná pohádka. Švec si myslí, že je nejchytřejší, ale ouha, sklapne mu hřebínek, když ho žere svědomí, že svého souseda mají díky němu v pekle čerti. Jeho černé svědomí ho stále pronásleduje, když už je toho na něj moc, vydá se do pekla, aby souseda zachránil. Vsází se s luciferem o to, že každý bude hádat tři hádanky. Když vyhraje švec, půjde s ním soused domů a čerti budou mít smůlu, když ale vyhraje lucifer, zůstanou v pekle oba dva - švec i jeho soused. Švec je ale chytrý a dá luciferovi takovou hádanku, na kterou neumí odpovědět a tak se ve zdraví vrací oba dva domů.

Princ z pohádky (1995) (TV film)

Milá pohádka o dívce jménem Lény, která je vyslaná do služby. Jí se tam ale nelíbí a touží se dostat domů, což se jí nakonec po všech útrapách povede.

Lakomá Barka (1986)

Klasika.... co jiného se dá k tomuto říci

Až opadá listí z dubu (1991)

Tak až díky Werichově fimfáru jsem si konečně po x letech zapamatovala, že listí z dubu prostě neopadává. Povedená nádherná pohádka

Detektiv Martin Tomsa (1994) (seriál)

Moc si to nepamatuju, jen vim že to bylo něco jako krimi seriál, ale moc se jim to nepovedlo.

Šmoulové (1981) (seriál)

Šmoulové.... skvělý seriál poro děti. Jako malá jsem ho měla strašně ráda a nejvíce jsem fandila samozřejmě Gargamelovi.. Chudák Gargamel a Azrael dostali vždycky na frak až mě jich bylo líto

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Tohle byl skvělý pořad.Pkaždé, když ho opakovali jsem na něj koukala a nehla se od obrazovky dokud to neskončilo. A pak jsem si ještě tykovéhle ála hry bez hranic vymýšleli se sestřenicem ana chatě. bylo to skvělý. Mohli by je zase obnovit

Helena a její chlapci (1992) (seriál)

No nic moc teda, ale chvíli jsem na to koukala, když jsem byla nemocná a hodně moc jsem se nudila. Ale většinou jsem u toho stejně usnula, bylo to strašně nudné