• Pohádka

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Docela zajímavé pozorovat, jak se někomu mění bydlení. Je sice fajn, že to tvůrci obyvatelům toho kterého bytu předělají zadarmo, ale mě by asi vadilo, že nemůžu říct ani fň jak bych co chtěla. Viděla jsem jednou jeden díl, ale ten byl zrovna na můj vkus krapet nepovedený. Předělávali kuchyň, Udělali jí výrazně žlutou se sytě fialovou a ke stolu dali každou židli jinou. Tak tohle bych doma opravdu nechtěla ani zadarmo.

90 minut (2009) (pořad)

Občas zajímavé, občas vtipné... vcelku povedené. Jen ještě kdyby se Dvavid Grégr naučil mluvit aspon spisovně, když už chce vystupovat v TV.

Manéž Bolka Polívky (1987) (pořad)

Tak Manéž Bolka Polívky fakt nemusim. Polívku nemám zrovna dvakrát oblíbenýho tak mi nějak vadí i v tomot pořadu. Viděla jsem to asi třikrát a to ještě omylem a od té doby se tomu vyhýbám na sto honů.

Sedmikrásky (1966) odpad!

Teda nevim, kde tenhle film bere tak velké hodnocení. Nic horšího jsem snad ještě neviděla. Děj to nemá žádný a je to celkově FUJ!!!

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Skvělá dětská soutěž. Sledovala jsem to pravidelně a téměř žádný díl jsem si nenechala ujít. Vždycky jsem jim na konci záviděla, když na ně pršela ta voda.

Šaráda (1990) (pořad)

tak Šaráda neměla chybu, nejlepší tam z toho byla asi "Prdlačka" Tenhle pořad jsem sledovala docela dot i když jsem byla malé dítě, ale poud to šlo, tak jsem si ho nenechala ujít.

Čundrcountryshow (1994) (pořad)

tenkrát se mi tam líbila Lenka Plačková, pokud si to s něčím nepletu. Ale moc jsem to nesledovala, jen co jsem zahlídla, když na to koukla táta.

Bingo (1994) (pořad)

No nic moc extra se mě to nelíbilo.Moc si z toho nepamatuju, jen to, že se mohlo soutěžit snad jak ve studiu tak doma. Jednou nám to babička koupila, ale stejně jsme nic nevyhráli, chybělo nám tam škrtnout jedno číslo. To byl snad jediný díl, který jsem viděla celý, jinak jsem u toho moc dlouho nevydržela.