• Pohádka

Pošťácká pohádka (1982) (TV film)

Pošťáckou pohádku jsem měla odmalička ráda. At už v knížce nebo namluvenou nebo tuto televizní podobu. Libuši Koutné se povedle pěkné dílko se skvělým obsazením

Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)

Nádherný večerníček o čmeláčcích. Loutky jsou nádherné,písničky povedené a z každého dílu plyne poučení. Písničky jsou lehce zapamatovatelné a myslím, že děti se je i velice rychle naučí a rády si je prozpěvují.

Sedm sestřiček (1988) (TV film)

Teda tahle pohádka se zrovna nepovedla. Jak Libuše Koutná umí točit opravdu ěkné pohádky, ale tohle teda fakt ne.

Kámen v okně (1991) (TV film)

Docela drsná podívaná. Aspoň pro mě. Když starého člověka, kterému nějaký pobera rozbíjí věčně okna, pak mu nahází bláto na fasádu a jako vyvrcholení všeho mu otráví slepice a otec domnělého chlapce se ještě svého synka zastává, míto aby mu pořádně našupal na zadek. Ale bohužel to tak v některých rodinách funguje.

Král ozvěny (1999) (TV film)

No čekala jsem od té pohádky mnohem víc. V ději neni nic moc zápletka a vše se rozluští až podivně jednoduše. Rozhodně by bývalo stálo za to to více rozvést a dát tomu větší napínavost

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

pěkný seriál, do kterého se aktivně zapojili i diváci. Škoda, že už se ted něco takového netočí. Ale teda jména hlavního hrdiny Svatopluk Kuřátko... chudák malej, ten to dostal teda

Pánská jízda (1983) (TV film)

Povedená rodinná komedie a dobrými představiteli hlavních hrdinů.

Hovory H ještě po dvaceti letech (1990) (pořad)

Vkusný, vtipný a neurážlivý pořade. Jen škoda, že už se pořady tohoto typu, které nikoho neuráží a člověk se u nich zasměje, netočí.

Nejkrásnější hádanka (2008)

Zase po delší době opravdu pěkná a povede pohádka. Zdeněk Troška si umí vybrat pěkný námět a dokáže vykouzlit opravdovou pohádku, která je milá, vlídná a člověk se i zasměje a poučí.