Přichází Satan! (1976)

V desetiletí jeho vzniku a dalších dvou desetiletích následujích držel laťku. Dnes je stále působivý a některé scény jako ta s ocelovými plechy jsou prostě classic. Člověk si uvědomí jak se podařilo invencí, kamerou, hudbou a střihem naprosto deklasovat dnešní horory, jež mají k dispozici jakékoliv vizuální prostředky. 90%

Noc v Roxbury (1998)

Stačil by tam Jim Carrey, který se podílel jen na promo k tomuto filmu a oni by už se vtipné momenty našly. Takhle je to spíš podprůměr. Dobrej byl Chazz a jeho posedlost vlastním zadkem. 30%

Pavučina snů (2003)

Od Kasdana by člověk čekal něco více, než jen zábavnou popcornovou sci-fi, byť třeba s kvalitními herci. Tématem předurčenosti hlavního hrdiny či hrdinů, jež jednou najde uplatnění v záchraně sebe a druhých před mimozemskou civilizací, je vlastně velmi podobné Shyamalanově Znamení. Ovšem atmosférou a celkovou působivostí se mu tento film rovnat nemůže. Navíc je zde prostě příliš zmagořilostí. 40%

Vyšší princip (1960)

Smolík v zajímavé studii zoufalého a neskutečně slušného člověka. 80%

Lovec policajtů (2001)

Další Seagalova blbina, jen poněkud pestřejší a rádoby vyleštěnější, než tomu tak bylo v minulých pokusech o návrat do B-třídy. Navíc mi strašně vadí jako obvykle zhovadilá wtf cool Gangsta atmoféra. K tomu špatný komik Tom Arnold a ten vymetenej fat nigga, kterej měl asi minule dostat od Jet-li ho větší nakládačku, aby konečně pochopil, že má držet hubu. Ty drsný výrazy byly od BMXe skutečně komický. Nné prostě. 30%

Šílená / Krásný (2001)

Ničím výrazné či ojedinělé. Kirsten dobře zahrála histerku na pěst a Hernandez si vystačil líbivým kukučem. Zásadní drama rozhodně ne. Jen rádoby složitější romance. 40%

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Smíchat vykradeného Baskervilla, útok na církev, indiánského ninju, šamanské fígle a Rambo lučištnickou akci v táboře,to se opravdu jen tak nevidí. Film tak musel čerpat z vizuální stránky a to se mu vcelku dařilo....až tedy snad na samotnou bestii. 40%

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál jehož vyjímečnou kvalitu musíte plně respektovat, ikdyž Vám žánrově nepadne do oka. 80%

Tygr a drak (2000)

Strašnej béčkovej blábol s áčkovejma kulisama, který si nepochopitelně získal punc něčeho co není. 20%