Barbar Conan (2011)

Film samotný tak za 3 hvězičky, ale protože jsem ženská, tak jednu přidávám :)))

Varieté (2010)

Předvídatelný scénář, hmm, ani moc nevadil; tři hvězdičky. Taneční čísla, super; plus hvězdička navíc. V konečném součtu pěkné čtyři hvězdy. Christinu moc nemusím,abych pravdu řekla, ale tady se mi vcelku líbila, a to především její tanečně-zpívající vystoupení. Jiný její herecký projev byl takový nemastný-neslaný, neurazí, ale ani nenadchne. Stanley byl ovšem neodolatelný. Každý film, ve kterém hraje, pěkně oživí, a jeho postavy se stávají těmi oblíbenějšími z celého filmu. Jen ještě škoda, že se Cher moc nehýbal obličej, občas jsem si musela procvičit své obličejové svaly, abych zjistila, že při pohledu na ni neztuhly.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

I když mám k celé sérii spoustu, ale opravdu spoustu, výhrad, tak jsem se dočkala velice důstojného zakončení. Ani jeden z potterovských filmů pro mě nebyl na 5*, ale protože jsou obě Relikvie v rámci série velice povedené, tak si je zaslouží. V první části tu poslední hvězdičku zařídil příběh tří bratří, ve druhé to byl příběh prince dvojí krve. Tak to vypadá, jako by Yates lépe ovládal vložené příběhy, než hlavní dějovou linii, ale i tak spokojenost. Přesto, knihám filmy nesahají ani po první kapitolu...

Rango (2011)

Průměrný, zbytečně dlouhý animák s nadprůměrnou hudbou.

Thor (2011)

Film přesně podle mého gusta, jen tak dál, Kennethe, už se těším na dvojku!

Černá labuť (2010)

Dokonalé! Přesně tak, jak si přála.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Nejlepší díl z Potterovské série. Za film samotný bych dala 4*, ale jednu musím přidat za Příběh tří bratří, protože to je pro mě osobně jedna z nejlepších scén v historii filmu (samozřejmě moje filmové rozhledy jsou omezené, ale jedná se o osobní pohled na věc :))

Vrať se mi (2000)

Příjemný filmek na nedělní poobědové lenošení :)