Hannah Montana (2009)

Ale no tak lidi neblbněte, 25%? Zase tak špatné to opravdu nebylo. Je fakt, že jsem do tohoto filmu šla víceméně z povinnosti, abych věděla, co že to ti puberťáci vůbec zbožňují, ale rozhodně jsem u něj netrpěla tak, jak tady mnozí píší. Průměrná komedie, nic víc nic míň, taková, jakých jsou desítky. Není třeba ji takto okatě zatracovat, a to jen proto, že když nedám odpad, budou si všichni ostatní uživatelé myslet, že nemám vkus. Jasně, je to film zaměřený na náctileté publikum, ale to neznamená, že je to film špatný. Takže odhoďte předsudky... Jinak, seriálem jsem nepolíbená, tak nemůžu říct, jak to k sobě pasuje, ale pokud toto beru jako samostatný film, tak nemůžu dát míň jak 3*. A navíc ty písničky nebyly vůbec špatné :)

Tohle je Sparta! (2008)

Dobře no, odpad měním na 1* za to, že jsem se vůbec dodívala. Sice s mírným znechucením, ale dodívala.

Vlastní pravidla (2007)

Tak tento film mě opravdu překvapil. Čekala jsem další trapnou romantickou komedii s Lindsay, a ono ne. Ani jsem se ze začátku nechtěla dívat, ale během několika mála minut jsem změnila názor, a se zájmem se dodívala. Nevím, proč je tady napsané komedie/romantický, když je to spíš drama. Vtipného tam opravdu nic není. To by mohlo spoustu lidí odradit, a přitom by to byla škoda.

Líbáš jako Bůh (2009)

Čím dýl to trvalo, tím horší to bylo! Nakonec se to ustálilo na dvou hvězdičkách. Škoda, film začal slibně, pak ztrácí dech. Možná na něj nemám ten správný věk, ale od půlky už mi opravdu dělalo problém udržet pozornost. A pořád to nechtělo skončit, a nechtělo a nechtělo.....

Avatar (2009)

Komentář píšu po půl hodině, co jsem přišla z kina, a tak jsem ještě plná dokonalého filmového zážitku, což nejspíš ovlivní můj komentář. Nevím proč, ale od tohoto filmu jsem moc neočekávala, i když o něm všichni tak básnili, ale nakonec musím uznat, že se jedná o nejlepší film roku 2009, a možná i let předtím a potom. Kdybych měla Avatara zhodnotit jedním slovem, bylo by to: nádhera!!! Naprosto okouzlující vizuální stránka mě dostala, příběh, ač se nejedná o nic převratného, rychle ubíhal a nikde nezdržoval. A dohromady mě toto spojení přikovalo do sedadla a téměř tři hodiny mi utekly jako voda. Na konci jsem se usmívala doslova jako blbeček, a možná to bude znít jako úplně blbá fráze, ale uvnitř se mi rozléval krásný pocit, který ve mě už hodně dlouho žádný film nevyvolal. Avatar se tak rychle dostal do mé topky na hodně vysoké místo, a to jak na pozici filmu, tak režiséra. A i kdyby Cameron už nikdy nic nenatočil, tímto počinem si získal pevné místo mezi mými nejoblíbenějšími režiséry.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Ach jo, česká pohádková tvorba nám nějak upadá. Vrcholem v poslední době byl Anděl páně, a tomu žádná nová pohádka nesahá ani po kotníky. Za Mádla a Táňu dvě hvězdy.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Plivni mi sem, lásko. Obětuju se pro kolektiv. Tys tam nebyl ... A i když to nedosahuje kvalit prvního filmu, párkrát jsem se fakt od srdce zasmála :)

Jack Frost (1998)

Příjemný filmek pro děti na předvánoční zasněžené odpoledne. Akorát si říkám, proč se k něčemu takovému propůjčil Michael Kaeton.

Johanka z Arku (1999)

Celý film jsem byla přesvědčená, že dám 2*, ale závěrečná scéna upálení byla tak dobře natočená, že kvůli ní jednu přidám. Jinak je celý film takový nemastný neslaný, kromě závěru s Dustinem, který ukazuje úplně jiný pohled na Johančiny vidiny, což vůbec není špatné. A ačkoliv mám Millu jinak ráda, tady mě její herecký výkon neskutečně iritoval.

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad)

Obdivuju Saudkův elán a to, jak je ve svých letech čupr, ale jako moderátor je šílený (ve špatném slova smyslu). Toto se opravdu nepovedlo...