Počátek (2010)

Málokdy mě nadchne film od první sekundy. Tomuto se to povedlo. Od první do poslední chvíle jsem téměř nedýchala a vychutnávala si stupňující tempo, které přes (nebo právě proto?) všechny zpomalené záběry, bylo téměř vražedné. Občas v prostředku jsem hluboce vydechla, tetelila se nadšením a nechápavě kroutila hlavou nad tím, jaký je to ten Nolan zázrak. Bohužel (nebo bohudík) teď nasadil laťku hooodně vysoko, a bude se muset setsakramentsky snažit, aby ji překonal. Ale nemám strach, že ne...

Princ z Persie: Písky času (2010)

Já jsem navýsost spokojená. Dostala jsem přesně to, co jsem od filmu očekávala. Nenáročný, výpravný, akční, fantasy film, u kterého jsem nemusela ani minutu přemýšlet, a přesně to jsem zrovna potřebovala... Jak už jsem psala u Souboje titánů, jsem nenáročný divák, a na podobné velkofilmy já slyším, takže klidně ať je točí dál, a já na ně do toho kina chodit budu. Jednoduchá zápletka, nenáročný scénář, spoustu akce a předem očekávaný konec - i takové filmy jsou potřeba. Nestydím se dát 5 hvězd, protože film mě nad očekávání pobavil, a přesně to by filmy dělat měly. A navíc Jack byl prostě trefa do černého, a Gemma jakbysmet.

500 dní se Summer (2009)

Forma za 5, obsah nula, průměr - tři hvězdy. Nějak nevím, co si o tom filmu myslet. Většinové nadšení nesdílím. Možná, až se mi film rozleží, své hodnocení zvýším, zatím takto.

Přemluv bábu (2010)

A tak...je to docela vtipné. Pokud odmyslím obsah a budu hodnotit jen formu, tak za dvě :) Navíc nevládnu velkými sympatiemi ke zmíněnému panu spisovateli, takže žádný problém s oním přirovnáním :)) Akorát moc nechápu, proč je to tady na čsfd...

Souboj Titánů (2010)

V prvé řadě zapoměňte, že kdy nějací původní titáni byli, protože jakmile začnete srovnávat, tak se vám to určitě líbit nebude. Jiný příběh, jiné postavy (pouze stejná jména), jiný film. Ano, má spoustu chyb, ale který nemá. Občas mi přijde, že se tady film nelíbí už z principu: jakto, že si někdo dovolil předělávat naši milovanou klasiku? Je třeba se nad to povznést a užít si film tak jak je, protože rozhodně není špatný. Přiznávám, jsem nenáročný divák a podobné pitomky se mi líbí, takže jsem si film užila od začátku do konce. Jasně, dialogy byly někdy tak stupidní, že se člověk chytal za hlavu, ale no bóže, dá se to přežít. Takže u mě spokojenost a rozhodně návštěvy kina nelituji. Možná si předtím přečtěte místní diskuzi, ať od toho nic neočekáváte, a budete spokojeni ještě víc :)

Jak vycvičit draka (2010)

Musím se přidat k všeobecnému nadšení z toho draka, protože byl naprosto úžasný. Roztomilá, animovaná zvířátka (a další podobné bytůstky) na mě platí, takže toto je film přesně pro mě. I když bych možná dala příběhu hvězdičky 4, tak za dráčka jednu přidávám. Děti budou z filmu nadšené, a dospělí se k nim určitě rádi přidají. A ještě něco musím vyzvednout, a to hudbu, která byla moc moc povedená.

O bílé paní (2008) (TV film)

Jee, to bylo vtipné :)) Martha teda válela a její ,,hovňousci" jsem si pouštěla furt dokola :)) Triky hrozné, ale zase i to má své kouzlo. Možná občas bylo nějaké hluché místo, ale krátká stopáž to vyvážila. Za to, že jsem se fakt pobavila dávám 4*.

Morganovi (2009)

Ne, ne, ne, ne, takto to fungovat nebude. Začíná to už obsazením. Jako SJP mám ráda, ale pouze jako Carrie, jinak je teda docela hrozná, Hugh se sice snažil, ale když k sobě nemá pořádnou partnerku, tak se může snažit sebevíc, a ničemu to nepomůže. Ostatní postavy mohly být výbrány taky lépe. Děj byl taaak nudný, musela jsem si to dát nadvakrát, 103 minut v kuse bych nevydržela. Vtipy žádné, romantika žádná, akce žádná, co to vůbec bylo za film. Ach jo, a přitom námět vypadal tak slibně.

Zvonilka a ztracený poklad (2009)

Stejně roztomilé, barevné, veselé a třpytivé jako první díl, a k tomu doplněné o perfektní světlušku :))

Zvonilka (2008)

To bylo tak roztomilunké! Barevné, veselé, třpytivé! Krásná pohádka, která vyloudí úsměv, a nejen u malých dětí.