Aningaaq (2013)

Tak to je krásný, vložený příběh. Aningaaq to také nemá lehké a zatím co on Ryan pomohl, ona jemu moc ne :-) Je pro mě potěšující, že tvůrci se věnovali opravdu všemu.

LEGO® příběh (2014)

Everything is Awesome! Batman and his darkness. Spaceship! Spaceship! Spaceship! Už jen kvůli soundtracku je to opravdu "boží" :-) A celkově to potěšilo. Správná nadsázka.

Památkáři (2014)

Docela zklamání, čekal jsem atmosféru, vtáhnutí do děje, k postavám... Námět je skvělý, obsazení úžasné, ale něco tomu chybělo. Pár monologů a výsledné poselství stojí za to, ale potenciál je to jinak promarněný.

Kara (2012)

Neskutecne emotivni! Perfektne udelano. A jednoduse nejde neocenit herecky vykon Valorie, ktera dovedla vyjadrit to podstatne i presto, ze nebyla ani cela :-)

Deus Ex: Human Revolution (2010)

Vyborna hra, propracovany pribeh, nepreberne mnozstvi technik a taktik. Skutecny skvost. Adam je frajer a sympatak. Hudba je tam primo transfixni.

47 róninů (2013)

Vse uz jsem to nekde videl. Ale stejne me to bavilo a dalo mi to to, co jsem ocekaval... Po vizualni strance perfektni, obsazeni luxusni. A dost jsem se i pobavil. Ale asi nejvtipnejsi je, ze na vetsine propagacnich plakatech je ten popetovany pistolnik, na ktereho jsem se docela tesil.. no a on tam prakticky nebyl.. Vsehovsudy asi jen minutu a rekl dve vety :-)

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip)

Nevím proč je tolik lidí pohoršených. Zpěvačky tohoto typu se vždycky snažili šokovat. K Mileyině škodě Madonna a Britney toho už předvedli hodně, tak ona musí jít ještě dál :-) Navíc písnička sama o sobě neví vůbec špatná, textově i hlasově, alespoň z mého laického hlediska. A nevím jestli je to má naivita, ale v té holčině je vidět hodně bolesti a komplexů. No a i kdyby se jen snažila vymanit ze škatulky Hannah Montana, tak se jí musí nechat, že se jí to jako jedné z mála nepochybně povedlo :-D

Bahno z Mississippi (2012)

Shit a Love. To jsou zde nejčastěji skloňovaná slova. A opravdu podchycují jednoduchost námětu, který je však perfektně zpracovaný. Film má zkrátka atmosféru a emoce. Dialogy krásně ladí a nic mi nepřijde jako přílišné vydírání jak tomu často u podobného žánru je. Postavy jsou jasně a skvěle zpracovány a zahrány a tím příběh dostává na síle. Mě navíc potěšil i pro mě vždy srandovní a roztomilý jižanský přízvuk. Ain't that right? Byly to fajn strávené dvě hodiny v kině. Láska je matoucí a bolavá, ale buď ji máme, nebo ji stejně hledáme.. Shit!

Pot a krev (2013)

Nehorázně vtipné! Nechápal jsem proč se celé kino neválí smíchy tak jak jsem se bavil já. Každá scéna je k popukání, herci si to očividně také užívají a neberou se nijak vážně. Ano, příběh je v podstatě tragický a smutný, ale tohle zpracování je opravdu povedené. Plné hodnocení tedy dávám proto, že jsem si užil každou minutu, a to je v mém chápání to oč jde. I believe in fitness :-)