Nana 2 (2006)

Druhé pro mě dlouho očekáváné pokračování oblíbeného filmu. Jediné co mě na něm mrzelo byla absence Aoi (Hachi). v jedničce to byla tak roztomilá holčina, a Yui mi přišla trochu překňouraná, navíc mi chybělo několik částí, co se v anime objevili ale tak držet se knihy a seríálu je dle mého velmi složité. Anime dá víc, ale film nic nezkazí :) Jen škoda toho konce, chtěla jsem vidět malou Satsuki, ale zde se na konci aspoň Nana objevila.

Nana (2005)

Miluju anime, a tenhle film se ho krásně drží. Představitelé jsou naprosto úžasní a většinou i velmi podobní (vždy to nejde že). Film, který podává krásný příběh, kter je samozřejmě v mange a anime lépe vyjádřen ale i tak si za mě těch pět* zaslouží. Jediné dvě vítky u mě, Nobu je v anime hezčí, a Takumi taky.

Město žen (2009) (seriál)

Miluju tenhle seriál, Courtney je naprosto dokonalá. Je to pokračování mého vývoje ... Gilmorova děvčata, Zoufalé manželky - Cougar Town :)

NANA (2006) (seriál)

Jedna z mých nejoblíbenějších anime. >

Equilibrium (2002)

Je mi naprosto jedno, že Bale nemá city, pro mě je úžasnej i tak. Když mu ale poprvé ukápne slza.... "ach". Nehezká vize budoucnosti s krásným černým mstitelem. Sci-fi nemusím, ale za tohle jsem ráda, že jsem to viděla. (Na to, že to bylo na doporučení "blond" kamarádky, překvapilo a příjemně.)

Fantom Paříže (2001)

Sice je tu plno odlišných názorů ale já si ten film užila, hnus a špína Paříže, asi jsem zvrácená ale já byla nadšena. Soundtrack kde se objevuje Apocalyptica a do toho můj milovaný Gérard. Pro mě to byla nádhera a film si můžu pustit kdykoli a ráda.

Čas (2006)

Pro mě byl od začátku tento film jen " ach...."

Dr. House (2004) (seriál)

Tak zlý, tak protivný a při tom tak návykový. Kdo by ho nemiloval a nechtěl by ho za doktora nebo nejen to. Šediny jsou prostě sexy.