Pokémon (1997) (seriál)

Všichni je chtěli mít :D

Sestry čarodějky (2005) (TV film)

Když je Vám zle a ležíte celý den v posteli, dá se to.

Xena (1995) (seriál)

Bod za to že se všechny holky hrály na Xenu

Farma zvířat (1954)

Tak tenhle animák mě vždy zaručeně naštve a rozbrečí

Alenka v říši divů (2010)

Reaguji hlavně na komentář uživatele Tetsuo. Ačkoli se nedrží film předlohy úplně do puntíku, Burtonovi se povedlo vytvořit dílo pro celou rodinu. Možná je to další blockbuster ale mě to nevadí, vše nemusí být točeno jen pro několik málo jedinců. Kolem úžasného Burtona se opět shromáždil jeho královský dvůr v složení Dannyho Elfmana, Helen a Johnnyho. U toho jsem si byla naprosto jistá že svoji roli zvládne. Film mě naprosto okouzlil :) Jediné malé mínus u mě má film za Anne, make-up byl šílený a její pohyby mi místy připomínaly spíš Giselle z Enchanted ale i tak byl její herecký výkon hezký. 95% (mínus - dubbing kvůli 3D)

Smrt čeká všude (2008)

Je mi líto, že nemohu dát i půlbody. 3,5/5 by bylo celkem přijatelné. Oscarový vítěz, který má však do Oscarového trháku daleko. Filmu se nedá odepřít několik dobrých záběrů ale jinak mi příjde příběh opravdu "nudný". Při Generation Kill jsem se rozhodně bavila více a byla jsem i více napnutná. SPOILER ALERT! Konec mi přišel opravdu "pitomý" ... "chlapče jednou zapomeneš co jsi měl rád ale já mám rád tohle" tamtadadá velký návrat do akce. Ne opravdu tady byla cena za film roku opravdu poněkud vedle.

Škola života (2009)

Téměř klasický lolitovský příběh, Šestnáctiletá dívčina se zamiluje do staršího muže, který jí okouzlí dárky, "upřímností", šarmem, koncerty a výlety. Na tento film jsem narazila až při sledování oskarů, proto jsem se ihned rozhodla ho zkouknout a nelitovala jsem. Carey je opravdu výjimečná herečka a Peter je úžasný charismatický herec. Ohledně příběhu mohu filmu vytknout pouze málo a to, že mohly některé části přiostřit a rozvést (nechci uvádět kvůli spoilerům). Ale co se týká postavy A.Moliny, úžasně zahraný zásadový otec "budeš studovat! Ok tak se vdej to je lepší" mistrně zahráno.

Moulin Rouge (2001)

Barvy, diamanty, nestoudnost, erotika, korzety, třpitky, pírka, krajky, svůdnost Paříže roku 1900 s hudbou Nirvany, Madonny atd. a do toho příběh lásky o kterém se jednou bude povídat jako o Romeovi a Julii. Krása u které člověka zamrazí.

Shrek (2001)

Dá se tohle vůbec komentovat?