Občanský průkaz (2010)

Pro mě první překvapivý film. A překvapivě, je český. Poprvé mě přivedli čeští tvůrci i k slzám. Zábavné vtipy a ironie a nestraný pohled na doby nedávné.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tento film dokonale vystihl můj život, občas bych potřebovala pár animovaných scén abych dokázala vyjádřit vše co zrovna cítím. A tento film to vyjádřil Super hudba, úžasní herci a naprosto dokonalé efekty. Já osobně se smála od začátku do konce. A popravdě řečeno kdo dá méně jak 3 hvězdičky, nikdy nechápal hry, hudbu ani srandu.

Letuška (2007)

Popravdě nevím za co tu hvězdičku dávám. Asi za to že jsem neusnula. Postavy jsou nudné a nepříjemné. Dala bych ještě jednu za pár vtipných hlášek ale bylo jich opravdu pomálu a navíc jsem ani chvílema nechápala český překlad "Letuška" jelikož letuška byla ve vzduchu celkově tak 10 minut. Díky bohu že ten film byl za 49,- a byly v balení dva.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Vždy bývám u filmů zpracovaných na základě počítačové hry trochu skeptická. Kdo by neznal prince z Persie jak si to hopsá za krásnou princeznou. Mohu jen říct, že tento film mě mile překvapil. Poutavý děj, koukavé herecké výkony a líbivá hudba. Vřele doporučuji.

Ženy v pokušení (2010)

U mne dostal tento film o jednu hvězdičku víc než jsem prvotně zvažovala. A to za celkem povedené vtipy, ale za co jsem mu ty dvě srazila? Tento film poukazuje na typickou českou filmovou chybu, předvídatelnost. Mého otce, který na to koukal se mnou jsem musela několikrát ujišťovat, že jsem film viděla poprvé. Vše je již od počátku předvídatelné. Rozněžnělá hudba, romantické pohledy hned každému od začátku napoví jak film dopadne.

Kramerová versus Kramer (1979)

Zajímavě natočený klasický příběh rozvádějících rodičů. Popravdě jsem čekala větší akci, ale i tak se mi příběh líbil a Dustin Hoffman byl tak úžasnej, že bych ho klidně brala za tatínka.

Bojíte se tmy? - Série 6 (1999) (série)

Tak tento seriál jsem milovala a ráda bych ho viděla znova. Nikdy ale nezapomenu an díl "je mi zima!" :D

Počátek (2010)

Další z řady fantaskních filmů ve kterých tvůrci pracují s naším myšlením, zda to v čem žijeme je realita. Ale i tak...přece se točí.