The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Tak po třetím díle, kdy jsme byli nuceni sledovat souboj dvou chlupatých medvědů, si dáme ještě nášup v podobě dvou nebinárních dívenek. Dva ze sedmi dílů řešit, jestli mají postavy raději díru nebo klacek. A není to málo Antone HBO Pavloviči? Ale OK, snesl bych to, co ale nesnesu je totální casting fail v podobě Storm Reid. Postavíte kulisy jako kráva, vystavíte celej obchoďák a pak do toho plácnete tohle herecký dřevo, který tak naprosto zabije celej díl. HBO by asi taky chtělo "legendary dance scene", no smůla. Jenna Ortega je jenom jedna.

Docent (2023) (seriál)

Sekáček vs lžíce na boty. Co je to? Nejdebilnější konec detektivky, jakej znám. To jsme se opravdu tři neděle prohrabovali takovou haldou ZBYTEČNÝCH informací, kvůli takový parodii ve sklepě? Vždyť ten pachatel byl totální idiot, blbě napsanej a ještě hůř zahranej. Co to jako bylo? Už minule ta blbost, že se rozbijete kávovar, za 10 minut přijede servis a on to pachatel. Jujky! A co ta scéna s flaškou? Dejte Rambě napít! Vůbec nechápu, proč jsme celej díl s dvojčatama počítali nějaký ZKURVENÝ vesty, když přeci stačí po deseti letech vlízt do hospody, kam prostě jen tak přijde pan pachatel pro cigára a odjede před nosem v nějakým SUV. "Oh wait, nebyl to Taclíku pachtel? Nevim, tyjo hele koukej, lékárna." A nebo vám paní ředitelka zavolá, že pachatel měl opravdu léky na kapavku, zrovna když už stojíte u jeho branky a saháte na žvejku od Ramby. Nejvíc nejdebilnější byl moment, kdy se jde Trojan zeptat Švehlíka na smrtelný posteli, jestli někdo z jeho devadesátiletejch kámošů by si nevzpomněl, kde bydlí ministr. Díky táto, jsem sice docent u policie, ale na tohle bych bez tebe nepřišel! WTF? Švehlík, Hrušínský naprosto zbytečný postavy. A nesmí chybět naprosto debilní polopatická vysvětlovačka na závěr, aby to pochopil i největší retard u televize, jak to ten scenárista krásně vymyslel. A rovnou u pachatele doma, sice ho ještě ani pořádně nešoupli do pytle, ale Trojan už je pěkně obklopen šanony, dokumenty, techničákem od auta, fotkama z dětství a celoživotním CVčkem rodičů. NAJS! Jinak je hustý, že čtyři dny byla Ramba ve sklepě v čistejch kalhotech co? Mrk, mrk. Tohle je totální fail přátelé.

Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda) odpad!

Oscar 2022 (2022) (pořad)

Facka a řev Willa Smithe na Chrise Rocka bude nejkomentovanější a nejlegendárnější video z Oskarů vůbec. Podle mě to překoná i to selfie Ellen Degeneres z roku 2014. Zbytek večera už nikoho zajímat nebude. CODA docela obyčejný low-cost film. Prostě a jednoduše: hluchoněmý zatím oskara neměli, tak ho dostali. Jinak koukatelný večer, zvláště po těch posledních letech covidu... Bohužel stále celý večer trvá černá agitace ve stylu "my sme černý, kdo je víc". Přes ročníky, kde se řešila ženská rovnoprávnost, ekologie apod. tohle černošské téma už působí opravdu otravně.

Rédl (2018) (seriál)

Po dlouhé době skvěle natočená a mistrovsky zahraná minisérie. Šmelení, vraždy, lži a jedna velká zrada. Klobouk dolu pane Šifro. Ondřej Sokol opět předvádí, že je skvělý herec. Jediné, co se dá seriál vytknout je zbytečná retrospektiva, která divákovi už tak zamotaný příběh zbytečně zamotává.

Oscar 2018 (2018) (pořad)

Tak jsem mylně doufal, že vyhraje po dlouhé době konečně opravdu dobrý, koukatelný film jako je Tři billboardy za Ebbingem... A on to sebere ten rybinou načichlý, nazelenalý kýč...

Oscar 2017 (2017) (pořad)

Tak to byl opravdu unikátní ročník, na který se bude vzpomínat jen díky prvotřídnímu průseru, ačkoli Jimmy Kimmel zvládl večer docela obstojně. Letošní rok byl, co se kvalitních filmů, dost slabý a tak Oskaři neměli letos skoro žádný náboj. Za rok by mohl předávat cenu za nejlepší film třeba Kirk Douglas, ať je zase sranda...

Máme rádi Česko (2013) (pořad)

V primě si zahráli pár her od albi a rozhodli se z toho udělat pořad. Fajn, bohužel háček je v tom, že HRÁT takovou hru je něco jiného než se DÍVAT, jak ji někdo hraje. Vznikl tak klasický televizní maglajz, kde se celou dobu melou nesmysly a ty následně trapně komentuje Bouček, kterej je snad placenej od slova, neboť mele neustále. Vše navíc umocňuje fakt, že nikdo nezná pravidla, soutěž nikdo nerežíruje a tak si tam vlastně každej dělá co chce. Nakonec musí zákonitě přijít kolo štěstí či co, aby nakonec vyhrál ten, kdo si nejvíc natočí. Tím tak krásně potvrdí, že body, stejně jako celej pořad, jsou totálně na hovno. Jedinou hvězdu si zasloužil Vízek za jeho všeříkající "cotukurvadělám" výraz. Prostě si zahrajte nějakou hru sami, nebo se koukněte na Taxík/AZ kvíz. Pobavíte se a hlavně se aspoň něco dozvíte...

Český lev 2012 (2013) (pořad)

Zdálo se zdálo, že by to nakonec mohl být docela povedený ročník, ale Budařova upoutávka zafungovala jenom jako falešná naděje. Oslava 20 let českého filmu nemohla dopadnout hůř, neboť toto byl jeden z nejhorších večerů českého lva. Je to hrozná škoda, protože považuji Českého Lva za SKUTEČNOU cenu a je mě tak hrozně líto, že její hodnota je každoročně ubíjena amatérismem pana Vachlera. Byla to strašná dlouhá nuda, Budařova snaha o vtip končíla trapným tichem a rozpaky v očích znuděných diváků, do toho tablety od seznamu.cz a reklama na kino každých 5 minut. Tuhle tragédii naprosto dokonale doplňoval ŠÍLENÝ zvuk, který vydržel celý večer... Jediný kdo pobavil byl borec Vetchý, hvězdu za něj. Nakonec má člověk pocit, že hlavní údálostí je příchod milovníka konfet Vachlera, aby nám oznámil, že je vegan. Já už to nevydržim UŽ SE NA TO VYSER VACHLERE!

Český lev 2011 (2012) (pořad)

Bílá bída!!! Jak Lucie tak i bledá scéna bez kulis. Pro mě nejhorší Lev za posledních pár let. Čemu loni Budař vrátil jakýs takýs lesk, letos Vachler naprosto zabil. Stodvacet minut trapnosti, prostřihů na českotelvizní gumáky Dvořaka s Fridrichem a nudící se lidi, dodělal na konci blábolící ředitel Mattoni a Suchý s Molavcovou! BRRR otřesnééé! Samozřejmě nechyběla ani stále stejná upoutávka, že do Cannes vás odveze pohřební služba Renault... Ani sem se nedivil, že už nikdo na konci nechtěl z oceněných na podium, zřejmě byli všichni konsternováni tím, co právě viděli. Achjo, jediná hvězdička za pana Somra.