Samaritánka (2004)

Kdyz chapete sve telo jako moznost zlepseni ostatnich tak jste jako samaritanka, ktera jeste platila zakaznikum za sve sluzby.

Každý mladý muž (1965)

Nesmime se divit, ze se Juracek moc nevytahl. Film tocil, kdyz byl na zakladni vojensek sluzbe tak si ji nezprijemnit tocenim filmu. Na konci prvni epizody si dva kamaradi, kteri si ze zacatk nerozumi vymnei boty. Coz je naznakem pratelstvi. Mnoho se nemluvi, coz neni potreba jen se stridaji sceny. Druha uz je o hodne ftipnejsi.

Cesta (1971)

Je par momentu, ktere mne ve filmu nebyly jasne. Nebo spis pricina techto mometu ale asi to tak mam byt. Clovek nemuzu chapat vsechno a zase na druhou stranu to vnaselo hodne tajemna do filmu, ktery byl hrou vynikajicho australskeho svetla a mlade zeny a muze s australskou prirodou. Zajimave strihy mezi krasnou nahou divkou a mladym chlapcem, ktery je prave na lovu.

Exekutor (2005)

Uz samotny proslov rezisera Falka pred filme, mne uvedl do polske situace. Hned potom zacal radit vyborny Chytra jako Exekutor. Herecky velmi chytlave s pribehem, na ktere by se hodilo prislovy, ze iniciativni blbec, je horsi jak nepritel. Nekdo Chytrovi rikal, jestli jsem to slysel spravne, ze opravdu neni lehke zahrat tak velkou svini.

Yesterday (2004)

Asi mne trochu zkazila zazitek z toho filmu predchozi projekce a to byla Darwinova nocni mura. Coz narozdili od Yesterday je opravdova realita. Yesterday mne v te chvili prisel hodne umely, moc krasny a bezstarostny zivot. Ciste bile veci, nacancane holcicky, pekne baracky jen ten AIDS vadil te dokonalosti. Rozhodne si myslim, ze to bude mit prinos, kdyz divaci stanice HBO, se take dozvedi, ze nekteri lide stale jak se chranit pred virem HIV, jak je to prenostelne. Kdyz nekdo nema stesti, tak je ukamenovan. Yesterday hreje moc krasna a velmi sympaticka herecka s nadhernym usmevem.

Darwinova noční můra (2004)

Takove snimky by meli do podvedomi lidi. Poustet se do televizi a ne aby se hledelo na telenovely. Vzdyt nikdo si nedoze predstavit. Ze vubec neco takoveho existuje v nasi civiilzovane zemi. "Pro africke deti zbrane, pro evropske hrozny."

Medená veža (1970)

Nadherne Tatry, je neco nadherneho. Martin Holly udelal asi nejlepsi vec co mohl, kdyz odjel natacek do hor. Pryc od vseho rezimu a agitaci a jinych politickych nesmyslu. Dilo byt v te dobe natocene, je bez politiky, ciste o pratelstvi, ktere trva az za hrob. Skala vas nauci.

Experti (2006) odpad!

Krasny a nadherny teenagerovsky odpad :D

Generál della Rovere (1959)

Je to neco mezi tremi a ctyrmi spise ke ctyrem. Pribeh se pomalu rozviji a zjistujete, ze plukovnik, nebo inzenyr nebo jak si nechava rikat, je opravdu bezcharakterni svine. A to se vam zacne libit. A take premena ve vezeni politickych veznu na charakteroveho chlapa, ktery dodava silu svym spoluveznum.

Odvrácená strana Měsíce (2003)

Asi mnou nepochopeny zamer rezisera a herce v jedne osobe v dramatu, ktery je spis komedie, jak uz psal Slarque. Jedine, co mne sem tam na filmu upoutalo byly ftipne sceny, kterych samozrejme bylo malo. Jinak takove makove odvypravene.