Dvanáct do tuctu 2 (2005)

O trosku mene ftipnejsi a zabavnejsi nez jednicka ale porad se na to da slusne divat, bez nejakych vycitek nebo nadavek, co to zase je.

Život Davida Galea (2003)

Vytecni vykon Speaceyho uplne odrovnal ostatni role a charaktery, novinarka, ktera mela byt tahounem celeho filmu jen tak "necine" posloucha. Ostastne dobry film urcite.

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

Dobre, prvnich deset minut se mi drsny a hodne sprosty pristup Thortona libil ale omrzel a pak byl trapny jak vyprchany benzin. Ceho je moc toho je prilis. A zase tu mame z uplne nuly, ne jednickou ale dvojkou, coz je to same. Jinack doporucuju vsem deckam do 12 let.

Nabít a zabít (2006)

Jen kousek chybel k dokonalosti. Konecne po dlouhe dobe film, u ktereho nevite cely dej hned od zacatku, nebo po 10 minuta. Vyborne herecke vykony Hartnetta ai Willise. Opravdu Slevin byl velmi presvedcivy.

Detonator (2006)

Akce dobra, nebyt Wesleyho, tak nevim co by na to filmu nejak uchvatilo. Pointa takovy, ze jeden muz vyvrazdi vsechny a pak utece s milionama a take hezkou zeno. Co vic si prat.

Král videoher (2006)

Hustýýý, dobrý úlet, takový jsem dlouho neviděl. At naše životy řídi opičák :D

Účastníci zájezdu (2006)

Mozna o kousek mene nez 3* ale takove rozpeti tu neni. Skoda, trosku vice jsem se v tomto filmu zklamal.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Pul filmu veverka, pul filmu zbytek. Pribeh plny lasky a dobrodruzstvi na ceste za zachranou lodi. Ze by Noemova archa. Ne opravdu ne. Zadny poradny gag, kteremu bych se zasmal. Pribeh osekany na nejvyssi moznou uroven a pulka filmu veverka, to je uz moc. Pritom mne to uz neprislo ftipne, jak se chudak honi za tim oriskem. Skoda.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Pribeh by se dal uplne porovnat s levnym pornem. Jiste vsichni vite, jak ma slozity a zapeklity dej. Herecky vykony jsou radoby profesionalni a charakter postav vite od zacatku. Drsnak, chudinka a jine. Kdo nevidel nevi co je to spatny film.

Fáma (2000)

Trosku mne nesedel styl a provedeni. Neco bylo o trosku jinak. Mozny stylem scenare a strihu. Ale jinak obstojny film s dobrou zapletkou.