Zběsilý útěk (2006)

Cameron Bright a jeho kamenna tvar byl dobry tah do filmu, ktery timto ziskal trochu na rozmure, kdyby samotny Walker patral po zbrani, urcite by se z toho nevyklubali vice jak 3 hvezdy. Cely film, jsem hltal. A co ho delalo zajimavejsim byly ty strihy, trochu jako flashbacky ale v nenasilne podobe. Jen skoda klasickeho americkeho konce.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Jsem mozna trochu neobjektivni ale pred filmem jsem si precelt knizku, ktera opravdu ale opravdu nestala za nic. Srovnani knizky a filmu je v tom, ze Adamson opravdu upletl z hovna bic, jenze bohuzel se snazil az moc kopirovat knizku. Coz se mu povedlo. Bohuzel namet je tak slaby, ze nebylo treba ho kopirovat, da se rici po radku. Po vypravne strance dokonale. Jenze postavy nedomysle atd.. proste opravdu kopie knizky, ktera byl fakt hrozna. Pro divaky do 10 let 100% postacujici a budou rikat, ze lepsi film nevideli. A ani se jim nedivim.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Konecne po shlednuti cele serie muzu s klidnym svedomim dat 5* a neni se za co stydet. Nepremyslel jsem nad hodnocenim, protoze tak chytlavy a propracovany serial jsem jeste nevidel. Dokonalost planu a postav, kde kazdy hraje svou podstatnou cast je ohromujici. Nedoporucuji se divat lidem se slabym srdce, protoze v nekterych okamzicich mne prestalo na chvili bit. A touha vedet co se stane dal prekonala rozum a nechal jsem i uceni na zkousku.. Cela pointa, presvedceni o nevine a dale obrovska konspirace a politicke zatisi opravdu dodavaji serialu jeho nevsednost a hlavne chytlavost. Doporucuji vsem, kteri si mysli, ze LOST je nejlepsi.

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

Tento styl se mne opravdu zamlouva i pri zaskatulkovani do komedie bych pridal i drama se nemuzu tesit velkemu zajmu divaku, protoze vtip neni ve vtipnych frazich, silenych scenkach ale v duchu z kazde postav a pribehu. Budar mi vubec do role ze zacatku nesedel a postupem casu, mne pripadal cil dal vic lepsi a lepsi. Jak zase moc nemusim Krajca, tak podal hodne dobry vykon az mne prekvapil. Kostra filmu je na zamysleni a take prostrihy, ktere z prvu nedavaji smysl se v zaveru vybarvi jako dobre promyslene. Mel jsem problem asi se 20 minutam pred koncem, to se mne zdalo zbytecne a natazene a film, tim ztratil svuj spad.

Maximální limit (2005)

Dobry spad filmu ho dela zajimavy. Stale aktualni tema sport je ted hezky skloubeno se sazenim, coz je velkou laskou a take velkym problem hodne lidi. Jak je vykresleno, kdyz vam to jde, jste na spicce ledovce ale kdyz ne, tak nesahate ani tem krysam po jejich ocasky.

Han cheng gong lue (2005)

Bohuzel prvni dil jsem nevidel ale zas tak dobre mne to neprislo abych to hodnotil vice jak 3*. Shrnul bych to slovem prumer. Vse bylo prumerne.

Nový svět (2005)

Dve hvezdicky dat nemuzu to si ten film nezaslouzi. Uz jen pro kameru a pro mne podarene strihy. Pribeh a scenar je opravdu nudny a promlouvani osob k sobe samym mi prijde zbytecnym. Mallick se asi snazi udelat romanticky pribeh nevsednim zpusobem ale to se mu vubec nedari. Herecke osobnosti jen aby film vypadal. Dovedu si predstavit hodnoceni, kdyby ve filmu nehrala ani jedna hvezda, myslim, ze by to byl trosku propadak. Herecke vykony nemastne neslane. Jen Q'Orianka Kilcher mi prisla vynikajici. Zbytek se straci v nudnem pribehu.

Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)

Hodne dobre udelany pribeh zalozeny na skutecnych udalostech, ktery byl hodne umocnen excelentnim vykonem Jana Dolanskeho, ktery dokazuje, ze opravdu umi hrat sve zaporacke role.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Super filmek na nocni hodiny, kdy opravdu ale opravdu nemate co delat. Nebo se to da taky pouzit jako donucovac k uceni. Hned jsem si radsi otevrel nejake to skriptum abych delal neco zazivneho. Je pravda, ze nekdy za ty sceny bych dal 8* kdyby to slo. Protoze nic tak unikatniho dlouho nebude.

Pollock (2000)

Perfektní režie a velmi dobrý výkon Harrise, dělá z toho příběhu o životě malíře zajímavou podívanou na bázi dokumentu o životě.