Jak se krotí krokodýli (2006)

Kdeze ty stare dobre casy a herci jsou. Tam vdali ani za Tatrama jsme je nenasli a tak vznikla tato komedie, ktera neni komedie jen takovym filmem bez ducha.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Proste klasika, na kterou se kazdy dival a jen cekal, jestli spadnou penizky. No a myslenka dne otce Fura, taky nidky nebyla k zahozeni.

Panic je nanic (2006)

Tak hvezda je opravdu jen za hudbu. Nic jineho se neda hodnotit jinym slovem nez odpad!!! Zadny herecky talent nevysel na jevo ani nikdo s timto filmem neprorazi. Ustredni trojice je nudna nema zadne ftipne hlasky a jine.

Polibek před smrtí (1991)

Krom hezky slizkeho Dillona film nezaujme a hned o zacatku divak vytusi celou zapletku aj s vyvrcholenim.

Hra s nevěrou (2005)

Obych charakterizoval dej. Nic moc se nedeje, najednou zvrat, zase se nic moc nedeje a pak je sileny konec, kde se vsechno prekvapeni a napeti kumuluje asi do deseti minut. Jedna * za Cassela, hral dobre zaporaka.

Dělníkova smrt (2005)

Nejvic z teto serie sesti kapitol me vzala ta prvni o hornicich v ukrajine. Kutat uhli asi ve 50 cm stole, kde nikdo nevi, jestli se strop zriti nebo ne a vse jen majzlem a kladivem, pak rucen vynaset ven. Husta drina. A to jen kvuli tomu aby meli co jist a doma si mohli zatopit. Ostatni uz pro me byly jen hruzne obrazky dnesni moderni spolecnosti.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Kdyt ten film ohodnotim tak bude se mnou nekdo sukat? Tak proste Jay a Sillent Bob je jednicka. Myslim, ze Kevin Smith s J. Mawesem si opravdu ale opravdu uzili.

Mořská panna, Aquamarine (2006) odpad!

Vzdycky jsem takovym filmum, jakoze komedie, hodne trapne sem tam neco trochu nadrzoval. A to kvuli tomu, ze je to opravdu pohoda, clovek se na nic nesoustredi jen tupe zira do obrazovky. Ale s tim asi bude konec. Kdybych mel takovych jedenact az deset let, jeste k tomu byl holka, tak silim radosti jakou ze to pecku jsem to nevidel(a). Jeste ten pribeh uplne jak ze zivota a k tomu morska panna, kterou bych chtel(a) za nejlepsi kamaradku. No proste bomba. Tak nejak se mi tam zdal takovy maly marketingovy tah s hereckou, ktera vypadala jako Linsday Lohan za mlada. Nebo ze by ciste nahoda. No kdo chce videt morksou pannu tak at se mrkne (ale neni nic videt). Tak ani obnazene prso by tenhle film nezachranilo.

Nebezpečná známost (2005)

Hodne akce za malo minut. Timto by se dal charakterizovat toto zajimave psycho. Krasne navozena atomosfera a pribeh, ktery opravdu hltate a verite a rozumite hlavni postave az do poslednich 10 minut, pak uz zacne byt opravdu zvracene. Dobra vykonstruovany pribeh s dobroc psychologii hlavni postavy.