• Krátkometrážní

André a včela (1984)

Průměrný animák, kde včela vypadá spíše jako vosa.

Apollo 13 (1995)

Nezajímavé, nudné, přitroublé dialogy, bez lepšího příběhu, naivita, pořádná dávka propagandy a happyend na závěr = Apollo 13. Technicky je film ale zdařilý a svojí nadprůměrnost sráží již napsané zápory výše, které mi nedovolí ohodnotit tento snímek čtvrtou hvězdičkou. Ze všech herců se mi líbil akorát charismatický Ed Harris, který hrát prostě umí a sledovat ho v každém filmu je pro mě přímo potěšením.

Když padají andělé (1959) (studentský film)

Tak toto dílo se Polanskimu skutečně povedlo. Je v tom cítit atmosféra a uvědomování si stáří se vzpomínky na minulost.

Tři malá prasátka (1933)

Parádní animák se třemi prasátky a jedním hladovým vlkem musel ve své době rozhýbat diváky.

Půl domu bez ženicha (1980)

Menšík táhne tento podprůměrný film a nesmyslný konec bohužel zase táhne ke dnu.

Smrt talentovaného ševce (1982)

Roztahaná nudná detektivka s Jiřím Kodetem v roli Kapitána Michala Exnera, která na mne moc nezapůsobila. Scénáristi měly málo sepsaného materiálu a tak se to muselo rozvléct dokonce na i necelou hoďku a půl.

Cesta na jihozápad (1989)

První western pocházejicí z naší tvorby který jsem viděl a škoda že pouze průměrný, bez atmosféry, řádného napětí a lepších triků.

Miminka přírody (2006) (seriál)

Viděl jsem sice už i mnoho lepších dokumentů ale rozhodně se na to dá dívat. 55%

Zlatá šedesátá (2009) (seriál)

Výborný, nadprůměrně kvalitní český dokumentární cyklus o několika našich předních filmových osobnostech, které jsou zajímavé právě podle již zvolené osobnosti.