Jasmíniny slzy (2013)

Cate byla vynikající a vlastně ostatní herci též. Nicméně mně osobně Allenova tvorba nějak nesedí, ani přesně nedokážu specifikovat proč, nějak mě neumí vtáhnout do děje a prožívat emoce s postavami, což bych u podobného snímku chtěla.

Dorian Gray (2009)

Docela mě zklamalo, že Dorian snad jen souložil a souložil, myslím, že přesně takovou proměnu charakteru Wild nepopisuje. Excelentní byl Colin Firth, málem jsem ho s těmi vousy ani nepoznala. Celkově je film uchopen tak nějak umělecko poeticky s hororovými prvky, co pro mě bylo docela nudné.

Královna kvízů (2023)

Skvělá oddechovka, já se bavila. Bylo to trochu ztřeštěný, trochu dojemný, prostě tak akorát ode všeho něco, co člověk od prima komedie očekává. Žádný trapný humor a umělé vtípky a to mě baví, abych se pobavila.

Guru (2022) (seriál)

Celkem zajímavá minisérie s dobrými hereckými výkony. Jediné co bych vytkla je třetí díl, který tvůrci vzali hodně zkrátka. Asi bych zeštíhlila první dva o prázdné okamžiky a lépe děj rozvedla ve finále, aby si divák nemusel některé podstatné informace domýšlet.

Aféra - Série 1 (2014) (série)

Toto bylo rozhodně hodně zajímavý. Bavilo mě úplně všechno, herci, prostředí, zápletka. Má to v sobě určitou něžnost a drsnost zároveň. Je to trochu pohádkový a přesto hodně syrový. A že je každý díl vyprávěný očima jeho i jí, to je super nápad a baví mě, jak každý z nich vnímá různé situace naprosto odlišně.

Výměna manželek Austrálie (2012) (pořad)

No jo no, stokrát omšelá vztahová reality show, ale zrovna mi kápla do noty nálady a tak jsem se pobavila, hlavně nad některými lidmi, kteří si nevidí ani na špičku svého nosu.

Ještěr (2023)

Detektivka s pořádně hustou atmosférou, to mě bavilo. Na rozdíl od většiny diváků jsem Del Torem nebyla kdovíjak uchvácená, jako  herecký výkon na jedničku, ale pro mě postrádá charisma. Scénář by mohl být víc napínavější, na druhou stranu by to asi ztratilo tu ponurost. A po pravdě, nějak jsem nedokázala s nikým navázat pouto, ani s obětí, ani s detektivem, ani se zločinci, takže ve finále mi bylo fuk jak to dopadne.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

To bylo hodně dobrý, hlavně Matthew byl na jedničku s hvězdičkou. Mělo to atmosféru, napětí, no prostě drama jak má být.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Čekala jsem větší jízdu, trochu víc hororu. Zpracování jako takové bylo docela fajn, mělo to určité napětí, hlavně na konec každého dílu jsem se těšila. Ale jo, bavilo mě to a dostala jsem chuť si zase jednou přečíst Poa.

Hollington Drive (2021) (seriál)

Nejvíc, co mě na této minisérii upoutalo byly herecké výkony, hlavně Anna Maxwell Martin je naprosto vynikající, občas jsem měla chuť s ní zatřást, ať se už probere :))) Vraha jsem odhalila hned v první části, tak už jsem jen čekala na to, abych se dozvěděla jak a proč.