Peklo s princeznou (2009)

V rámci žánru dost povedená pohádka s pěknými exteriéry, kvalitními herci a relativně dobrým spádem. Na české poměry skvělé. 71%

Banditi (2001)

Zajímavý film se skvělými herci, pěknou zápletkou s nečekaným rozuzlením a pěknou hudbou. Ale, místy dost nudný. 70%

Chůva v akci (2010)

Jackieho Chana mám rád, ale tady musím říct, že už to nedosahuje takové úrovně jako dřívější filmy, ale i tak jsem se celkem dobře nasmál. Akce sice už není tak skvělá, avšak stále zábavná. Potěšil mě sympatický soundtrack a také kamera. 65%

Sám doma (1990)

Skvělá komedie, kterou si vždy rád o vánočních svátcích pustím. Navíc se spoustou památných scén.

Životopisy: Steven Seagal (2009) (TV film)

Naprosto perfektní dokument mapující kariéru mého nejoblíbenějšího herce, který vnesl úplně nový styl do akčního žánru. Steven Seagal vtrhl do světa filmu skutečně velkolepě - jeho první film Nico - víc než zákon byl hitem, a tak následovaly další skvělé akčňáky Těžko ho zabít, Muž s cejchem smrti a Nemilosrdná spravedlnost. Všechny pod záštitou studia Warner Bros. Jednalo se však pouze o čistokrevné akční řežby, a tak bylo načase udělat něco trochu jiného, a proto Steven natočil Přepadení v Pacifiku, které vydělalo přes 150 milionů dolarů. Následovaly film, kterým chtěl Seagal ukázat, jak je důležitá ochrana životního prostředí, byla to Aljaška v plamenech. Poté přišlo Přepadení 2, Glimmer Man, Boeing 747 v ohrožení a také Tajný agent Jack T. Zkrátka samé kvalitní akční thrillery, které měly společné Seagala a Warne Brothers. V letech 1988 až 1997 patřil Steven Seagal naprosto evidentně mezi nejlepší akční herce a soupeřil s takovými jmény jako Stallone, Schwarzenegger, Willis a Gibson. Ostatní mohli jen závidět. Poté však přišel útlum v podobě dvou podprůměrných filmů Patriot a Profesionál, ale Steven se nesmířil s osudem a roku 2001 přišel skvělý comeback s filmem Lovec policajtů. Roku 2002 natočil solidní Na pokraji smrti, ale protože se pomalu, ale jistě měnil styl akčních filmů, byl Seagal nucen své další filmy vydávat ve většině zemí rovnou na DVD, přesto dokázal každý rok natočit alespoň 1 solidní film - Bestie, Poslední mise, Země krvavého slunce či Žoldáci spravedlnosti. Roku 2007 se opět v USA dočkal a jeho Zákon ulice šel do kin, následovaly solidní filmy Smrtící zbraň, Kód smrti, Ruslan, Mstitel či Hlídač. Velký úspěch si připsal v roce 2009 díky show Lawman. Následovala účast ve filmu Machete. Ačkoliv natočil Steven dost filmů, které patří jen k podprůměru, patří mu určitě status jednoho z nejlepších akčních herců historie a zanechal ve světě filmu nesmazatelnou stopu. Jeho snímky vydělyly přes 2 miliardy dolarů. Spolupracoval s Sharon Stone, Tommy Lee Jonesem, Michaelem Cainem, Krisem Kristofferssonem, DMX, Robertem de Nirem.... Dokument také ukazuje, jak musel čelit mnohým problémům - spor s FBI a Juliusem Nassem, ale dokázal to přestát. Oceňuju i to, že Steven ukazuje, že má smysl pro humor... Navíc v tichosti podporuje různé charitativní projekty a pomáhá i jako policista a instruktor bojových umění. .... Věřím, že nám Steven ještě ukáže nějakou pěknou akční podívanou ve stylu trháků z 90.let.

Sabotáž (2007) (pořad)

Je to kravina, ale občas vtipná.

Černé ovce (1992) (pořad)

Potřebný pořad, přesně tak. Je rozhodně dobře, že takovéto pořady v televizi běží a pomohou tak často ostatním.

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Pohodový pořad o gastronomii.