Probuzení (2007)

Film má velmi zajímavý příběh, sympatickou hudbu a kameru. Jessice Alba to sluší mimořádně, ale to je asi vše. Režisér to naprosto nezváldnul, a tak se film dost vleče a i přes krátkou stopáž to byla docela nuda.

Mariňák (2005)

Film je řemeslně dobře zpracován, to se musí uznat, ale mě to ve výsledku moc nesedlo a ani nebavilo.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Tohle mně sedlo daleko více než Žhavé výstřely a jiné parodie.

Dokonalá vražda (1998)

Povedený thriller se skvělou zápletkou, vynikající hereckou trojicí a pěknou hudbou. Tempo sice není nějak oslnivé, ale i tak 75% si to zaslouží.

Miami Vice (2006)

Film má celkem zajímavý příběh o infiltraci dvou miamských policistů do drogového byznysu s mocným kolumbijským kartelem, vynikající jsou jak Farrell, tak i Foxx. Film má rovněž velmi zajímavý vizuál. Tempo je však docela pomalé, akce taky relativně nic moc, ale celkově se mi to docela líbilo. Avšak vím, že Michael Mann umí mnohem líp. Dám 4 hvězdy, což k těm 72% asi odpovídá.

Kung Fu Panda (2008)

Hodně povedený animovaný film, který skvěle pobaví a hodně se u něj zasmějete. 80%

Interview (2007)

Tento styl filmů mi moc nesedí. I když to nebylo úplně špatné, tak mě to moc nebavilo. Zhlédl jsem Interview hlavně kvůli anglickému znění, to je vše. 60%

Rozsudek smrti (2007)

Jeden z nejemotivnějších filmů, jaký kdy byl o pomstě natočen. Skutečně velmi silný příběh a kvalitní režie dělají z na první pohled béčkového námětu drama v áčkovém podání. Kevin Bacon dokazuje, že má nesporné herecké kvality. Kamera a hudba jsou pěkné, některé akční momenty také. Jedná se však spíše o drama, hlavní akce přijde až na úplný konec. I tak však velmi povedený film ( trochu ve stylu klasických seagalovek z 90.let).

Disturbia (2007)

Velmi povedený thriller se skvělým úvodem. poté je prostřední pasáž taková nejméně napínavá, ale i tak se na Disturbiu dobřo kouká, protože příběh je zajímavý a postupem času se tempo a atmosféra vylepšují. Já nemám důvod dávat méně než 4 hvězdy, protože jsem se celkově dost dobře u filmu bavil. 80%