• Pohádka

Lekce řízení (2006)

Po hodně dlouhé době film, u kterého jsem prostě vyprskla smíchy. Nebylo zbytí. Jinak námět nijak famózní, ale moc dobře zahrané.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Viděno origo s českými titulky..... Pro mě je velice těžké ohodnotit tento díl, protože HP mám moc ráda, ale tenhle film byl velice zvláštní. Když jsem přemýšlela nad dějem (pominu-li milostné pletky hlavní trojky-čtyřky) zjistila jsem, že žádný vlastně není. SPOILER!!!Jediná akce je vlastně smrt Brumbála. Moje nejoblíbenější postava se tím dostala do popředí i když patrně ne při okolnostech, kdy by všichni Harryho obdivovatelé plesali.

Anastázie (1997)

Příběh jako takový mám ráda, hodně romantiky, ale Rasputin byl pojat jako totální blb. Jinak namluvení bylo naprosto bravurní. Míním origo, český dabing neznám.

Hairspray (2007)

Po hodně dlouhé době opravdu dobrý muzikál. John Travolta válí!!!

Firewall (2006)

Můj oblíbenec Paul Bettany v záporné roli. Skvělé.

Rande naslepo (2006)

Podle obalu dvd jsem byla připravená na hodně velkou hovadinu, ale musím říct, že především Chrisu Pine to byla legrace.

Vdaná snoubenka (2008)

Mám ráda britské komedie a z téhle díky Colinu Firthovi byla i cítit. Navíc, velice povedená hudba.

Miss Potter (2006)

"Nikdy nevíte, kam vás první slova příběhu zavedou. Ale je rozkošné nechat se jimi vést. Ať vás zavedou kamkoli." K tomu není co dodat, snad jen, že: "Její matka byla proti."